Temat: Serwer Tylko ETERNIA
Zobacz pojedynczy post
stary 25-01-2006, 23:47   #306
Cichyy
Użytkownik forum
 
Cichyy's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Susz
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: Exxhord
Profesja: Elite Knight
Gildia: Griffin Clan
Świat: Eternia
Poziom: 67+
Skille: 88+/87+
Poziom mag.: 6+
Dumny

Bozs Masz szczescie ze padlem(przez freez na guardach a wiadomo 37-38 knight hp nie grzeszy wrecz przeciwnie) bo juz mial bym 85 axe
ale jutro wam pokarze ss zavansem na 84 axe i 84 shield jak zrobie dzienna norme 30%++. Wczoraj udalo mi sie walnac 40% +

PS. GZ awansu i oby tak dalej


a I Bozs wiesz nie chcial bym cie urazic ale masz dziwna technike na skillowanie pvp
Moim zdaniem jak bys byl bez eq i tylko knife i wooden shield (twoj partner to samo) na balanced fighting bylo by lepiej polecam warto spobowac ... aaaa i ja mam do tego po 1 ratku dla kazdego ale skilluje pod kazo czasem wiec spokojnie by ci starczyl i krab i zadawaj blood hit 3x na minute i bedize goood i jeszcze jedno jak robisz tak jak mowie to zamiast exura urzywasz utevo lux bo masz na maxa hp caly czas i mlvl szybciej rosnie (mana liczy sie do mlvl co 20 czyli utevo lux -20 many ,a exura-25many )

Mozesz mnie z ignorowac ale i mozesz wysluchac rady wiec rob jak chcesz i tak kazdy rodzaj skillenia jest dobry jak wpadaja skille ^^ czasemszybciej czasem wolniej

Ostatnio edytowany przez Cichyy - 25-01-2006 o 23:57.
Cichyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem