Zobacz pojedynczy post
stary 08-03-2006, 20:51   #210
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
juz chyba dosc tych przepychanek. ani cwanish nie jest nikim o kim warto bylo by rozmawiac, ani w jego ponizaniu tez za bardzo sensu nie widze.
przed nami na thorii duzo roboty, zeby ten server byl, sorry za patos, godzien grania na nim. tym wiecej ze wielu z tych ktorzy maja dosc abuserstwa, sami kiedy tylko stana przed taka mozliwoscia zaczna to robic w stossunku do slabszych. i pewnie jak to zwykle zacznie sie pieprzenie o tym ze to tylko gra.
szkoda ze w tej samej grze malo kto lubi dostawac w dupe tylko dlatego ze mniej moze od tego co go leje.
nigdy nie zapomne, ze lotar ubil osobe (edit) ktora jest rodzynkiem w tej grze. nie dosc ze jest jedna z nieliczych kobiet - bo to juz dojrzale dziewcze jest - to jeszcze smialo moglaby zostac wybrana najbardziej bojazliwa a zarazem mila i bezbronna osoba na naszym servie.
pisze o tym z powodow o ktorych pisalem kilka wersow wczesniej, ale takze po cichu licze, ze sporobjesz jej to jakos wynagrodzic. choc symbolicznie.
pytalem juz o filmy i dotarlo do mnie, ze to poki co tajmenica, ale wspomniales lotarze niedawno, ze pojawia sie fragmenty. czedkam niecierpliwie.
nie bylo mine tam, a bardzo chcialbym zobaczyc co sie tam wyprawaialo. dotad open battle to byla dziedzina w ktorej wzyckowie lali reszta, teraz przegrali.
moze to tylko wyjatek,a moze jakis zwrot. film moze te sprawe wyjasnic.

no i na konic jeszcze wyraze nadzieje, ze w tym temacie glownie bedziemy mieli do czynienia z wiadomosciami ze swiata i dyskusja bardziej ogolna niz sprowadzniem przeszlo polowy postow do watku cwanisha.
i zeby bylo jasne. nie mam nic przecowko pisaniu o cwanishu czy wybranych osobach. chodzi mi tylko o to zeby to bylo bardziej okazjonalne.

takze ty cwanish tez juz nie pisz co to nie ty, bo chocbys byl i najleszy, to zwroc uwage na temat, na dzial forum w ktorym sie zanjdujesz. on jest o tobie owszem, ale nie bardziej niz o kazdym innym bywalcu thorii. dlatego wypowiadaj sie tutaj - ciesze sie ze to robisz, tyle ze nie siedz wtedy przed lustrem. oki? po porstu do rzeczy i ciekawie.
zreszta niech kazdy z tego co napisalem wyciagnie jakies wnioski. bo zarzucic komus ze jest idiota to naprawde nie sztuka. chocby cwanish byl einstainem to i tak wielu by sie znalazlo nazywajac go idiota. i nie chodzi kim z tej dwojki jest, tylko o przyklad.
i tak samo czy einstain czy idiota jeden badz drugi moze o sobie napisac ze jest "naj". tylko to tez nic za soba nie niesie i za przeproszeniem jest gowno warte.

7.03.2006, Thoria. na thori nie zdarzlo sie nic godnego wzmianki.
Spoko te proffersorki zaczynaja mysla ze jak powiedza jakies zdanie omnie to sa jacys wazni albo cos ja tylko mam znich ubaw a moze i mnie te lamusy uwalili ;] zabardzo sie tym nieprzejolem xD i w dupie mam co wy namnie mowicie pewnie rodzicie tak naswas mowili i teraz to samo wykozystujecie
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem