Zobacz pojedynczy post
stary 15-04-2006, 23:22   #21
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
ROTFL! Ile godzin siedzieliście na kanale #tibia.pl, żeby wymyślić tak debilny pomysł na wkręcenie użytkowników forum? Hahahahahahahahaha! Chętnie zawyżył bym sobie samoocenę, składając podanie do tak idiotycznej grupy, ale taka grupa nie ma racji bytu. Sądzę też, że jesteście w miarę inteligentnymi ludźmi (i rozsądnymi), którzy takiego czegoś by na serio nie popełnili. Ale Wy siedzicie na tym ircu i męczycie się... Jak by tu wkręcić modów... Nie da się... To zaraz! Wkręcimy userów... I wymyślacie idiotyzm za idiotyzmem. W sumie byłem tam z trzy (chyba) dni temu i nic ciekawego z tych waszych knowań wywnioskowac by nie można...

...Ale to co tutaj widzę, to już przesada. Dno, dno, dno... Naprawdę. Wtyd mi za was. I wstydzić się radzę wszystkim, którzy wzięli by coś takiego na poważnie. Współczuję wam i sobie, że musze coś takiego czytać. Dochodzę do wniosku, że słusznie robię siedząc tylko na forum Metal Militia. Stamtąd nie śmierdzi przynajmniej durnymi pomysłami, wiecznymi rozbojami o elycie itp. itd. etc. Tak, teraz wystawcie mi notkę, jaki to ze mnie anty-elyciarz, spoko. Nie przyjmuję się tym i tak, więc oszczędźcie klawiaturę.
Pa, całuski sto-dwa.

btw. Może i ten żart by się wam udał, gdyby nikt nie wspomniał o Tanie. Bo tą, to zawsze miałem za rozsądną dziewczynę...
Pomsyl nie powstal na ircu Wpadlem na niego z Raulem jakis rok temu, tylko nie chcialo sie nam go realizowac. Teraz nadszedl odpowedni moment, wiec co nam szkodzi sprobowac? Jesli wszedzie widzisz spiski i wkrety to polecam psychiatre.
Oxygane jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.