Temat: Tibia Rules
Zobacz pojedynczy post
stary 07-05-2006, 23:46   #53
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lilianos
Ile trzeba mieć banów żeby ci konto skasowali, i czy w tym wypadku namelock "wlicza sie w bany", czyli gdy np. trzeba mieć 5 banów na kasacje a ja mam 4 bany i Namelocka to kasują mi konto?
Pierwszy ban - jeden tydzień, drugi ban - dwa tygodnie, trzeci ban - miesiąc, czwarty - skasowanie konta. Za wyjątkowo ciężkie przewinienia (np. makro czy account sharing) są surowsze kary. Namelocki się tutaj nie liczą - możesz mieć ich nawet 50, i tak ci za to konta nie skasują.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sannynet
z czystej ciekawości..

czy pomaganie w rozwiązywaniu testu na tutora jest legalne? Nie interesuje mnie czy jest moralne i uczciwe.. tylko czy jest legalne w świetle tibijskich zasad
Teoretycznie - żeby zostać tutorem musisz umieć rozwiązać test, skoro nie umiesz go rozwiązać samodzielnie, nie nadajesz się na tutora. Nie jest to natomiast nielegalne i nie zostaniesz zbanowany za to, że jesteś tutorem, pomimo że się do tego nie nadajesz. Zostaniesz co najwyżej zwolniony z tej funkcji, kiedy twoja niekompetencja wyjdzie na jaw. Oczywiście udowodnienie, że ktoś ci pomagał w teście jest raczej mało realne, ale możne to "wyjść w praniu", kiedy nie będziesz na przykład umiał odpowiedzieć graczom na podstawowe pytania.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 07-05-2006 o 23:54.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem