Zobacz pojedynczy post
stary 17-05-2006, 22:24   #24
Ka$z3r
Użytkownik Forum
 
Ka$z3r's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Braniewo/Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 200
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabity
Tak,film niezly ocenilbym go na 9/10 niestety jedno mi sie niespodobalo ;\.Niespodobalo mi sie to ze zobaczylem tam siebie jak gine,dowiedzialem sie o tym filmiku od kolegi no coż trudno.Moja ostateczna ocena to 2/10 jedynym plusem tego jest to ze ten 109 master sorcerer to chyba z dpft ;d(móglby pasc )
PS:Niewiem czy wam wyjdzie nastepny
mass pking bo moi przyjaciele was zabiją jak tylko bedziecie online.A tak propo,ten film pokazuje jak inni padaja wywyzszajac was,zrobcie tez fajny filmik z tym jak padaliscie xd chetnie bym to zobaczyl,przynajmniej by mi troche ulzylo.dzieki za uwage =)

Kto popiera moj pomysl z filmikiem niech pisze,bylby rownie popularny co ten...no i macie odrazu czesc trzecią.
Ten sorc nie jest w Dpft...nie ma gildi.
A padać to chłopaki padali...brałem w tym udział

Chciałbym zobaczyć jak zabijacie sorców z Dpft...wtedy bede wychwalał wasze filmy HAhaha najlepsze było jak ten 109 ms zaczoł sie leczyć...wtedy odrazu że cheater HAHAHA...śmieszne!
__________________
Szacunek. Mimo, iż to wirtualny świat, pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości, która ma uczucia. Okaż mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba się → wy*******aj.
Ka$z3r jest offline   Odpowiedz z Cytatem