Zobacz pojedynczy post
stary 28-05-2006, 22:47   #93
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Mind
LOL! Mam pare uwag odnośnie tego ,,poradnika"

1.uderzać z sdków -lol? w draga z samych sd? Wiesz co to waste?
2. wtedy można nawet nie używać run, tylko ihać/uhać dsy, a one się juz zajmą wielkim zielonym -Chyba nie wiesz po co sie na dragi chodzi, zadko loota daja to po co mam wastowac uhy na dsy niemajac z tego expa?
3.Na 50 lvl i 50 mlvlu można już całkiem przyjemnie miotać z hmmów, ale wtedy to już się nie opłaca siedzieć na dragach- Lol? nieoplacalne? Wlasnie wtedy to jest oplacalne bo mozesz brac draga na klate i uderzac z exori vis, marnujac tylko manasy.

Widac ze sie wogule nie znasz to moze ja powiem conieco zeby wyprowadzic ludzi z twojego bledu

-Sorcem albo drutem draga jest najlepiej brac z dsem na malych levelach, uderzajac z hmmow i ihajac dsa.

-Gdy zdobedziemy wyzszy lev dobra opcja jest uzycie wand of cosmic energy-dla sorca i tempest rod-dla druida. Stawiamy dsa i spokojnie uderzamy z rozdzki lykajac manasy.

-Najlepsza opcja to exori vis + exura gran i manasy ; drag szybko pada a my cieszymy sie lootem i zwrotem pieniedzy za manasy.

-Totalna glupota jest uzywanie mana shielda na dragach. Jezeli mamy maly lev i drag moze nas wziasc na kombo to nie wybieramy sie na dragi poniewaz to sie ine oplaca.

-Manashield oplacalny jest tylko na dragon lordach/hydrach/demonach itp.
zobacz kiedy byl robiony poradnik nupcze-.- wtedy manasy i w ogole zabawy z maną nie byly tak opłacalne jak są teraz.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem