Zobacz pojedynczy post
stary 07-06-2006, 18:48   #81
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
@Styku i Lasooch
Zamknijcie się w końcu i prowadźcie takie gówniane rozmowy o niczym na priv, bo to naprawdę nie jest śmieszne, ani do niczego nie prowadzi.
Prowadzi, wprost do szalenstwa. Can I play with madness?
BTW, twoj post za to wnosi calkiem nowy watek... i przy okazji jest bardzo zabawny.
BTW2, a fakt faktem, ten temat jest wprost zrodzony do offtopicow, same sie na klawiature narzucaja.

Cytuj:
hyybaaa tYY siemm ciśiaj śślee tschoojesch! jack moshna napisatsch 'ej niooo' pshes 1 o i bes i!?
wsysssscy siem sle tschooyemy, i nas jush jakies LamOosy fyshucajom i iciemy na fluasne forOooM =/

Cytuj:
P.S. Jestem dumny z mojego wytworu 'tschoojesch'.
Gratzy ^^

Cytuj:
No to całe szczęście. I teraz dylemat godny jakiegoś filozofa - zjeść lazanię, i zakończyć istnienie świata, czy nigdy nie jeść lazanii? :'( i tak źle i tak niedobrze.
Ano widzisz... W tej chwili jako jedyny mozesz uratowac swiat. Los nas wszystkich spoczywa w rekach Twych. Wiec zjedz lazanie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
A wg. mnie to te końce świata wymyśla kościół. A wiecie dlaczego ? Ano, jeżeli ma być koniec świata, to ludzie (a najczęściej starowinki) idą się modlić i spowiadać. Gdzie ? Ano właśnie - do kościoła ! A wiadomo, że jak się przychodzi do kościoła to się także na tace daje. Taka jest moja teoria.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bodziu
Jeśli się idzie do kościoła spowiadać to płaci się za to obietnicą poprawy i modlitwą a nie pieniędzmi.
Bodziu, w teorii masz racje, i tak byc powinno. Niestety w praktyce szala przechyla sie na strone Yoh. Nawet nie wiesz jakich kazan nasluchalem sie w swym zyciu - krotkim bo krotkim, ale jednak.

Cytuj:
@Gangrel
Ja tylko pogratuluje gustu, bo Narrenturm się świetnie czyta.
Mowa o tym tym Sapkowskiego?
Niezaprzeczalnie wszystkie jego ksiazki sie swietnie czyta.
Niestety sam Sapek nam ostatnio upadl na glowe

@Ghost~:
Zamiast mna i Lasoochem zajmij sie takimi co to przez te pare stron powtarzaja inteligentne kwestie. Np. takie jak pan @down.
Cytuj:
I co stało sie cos?Diably zaatakowaly?koniec swiata nadszedl u ciebie?
Nie jest to ani smieszne, ani odkrywcze, a powiedziane zostalo juz kilkadziesiat razy. My przynajmniej nie powtarzamy tego co ktos juz powiedzial.

Ostatnio edytowany przez styku - 07-06-2006 o 19:24.
styku jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.