Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2006, 08:12   #112
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death
Evinio, pewnie rysowałaś sama od początku ale założe się że wzorowałaś się na dragu ... nawet ogony mają bardzo podobne ..


-.-''' Nie moge zrozumieć takiego podejścia. Równie dobrze można powiedzieć ze Giant skieleton był wzorowany Stone Golemie:


Też ma 2 nogi, głowę, 2 ręce i poruszają się one tak samo. A to, że ogon draga i gryfa jest ułożony w podobnej pozycji moim zdaniem jest wynikiem tego ze po prostu tak fajnie wygląda... A może miała zrobić ogon prosty jak kij, co? Tylko wtedy by sie wszyscy czepiali, że ogon za prosty...
A co do madrośći Czarnego Lotosu: "gryf to mocno przerobiony smok - kolory, głowa i trup." to chyba zapomniał dodać: skrzydła, tułów, nogi, animacja i sposób pocieniowania. Więc wynika z tego ze Evinio przerobiła smoka zmieniając w nim wszystko, więc musiała by otworzyć smoka ---> zgumkować całego smoka ---> narysować "przerobionego smoka" na nowo ^.^
Taaaaak... z pewnością "tak było". Czarny Lotosie, jak nie znasz sie na grafice to sie nie wypowiadaj. Ja w czerwcu obroniłem prace dyplomową na 6 z grafiki komputerowej więc raczej wiem lepiej.

I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TIBIA.PL

Ostatnio edytowany przez Anders - 09-07-2006 o 10:53.
Anders jest offline