Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2006, 13:26   #115
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CzarnyLotos
Evinio, wybacz, respekt i gz dla Ciebie. Gryf po prsotu wydawał mi się strasznie podobny do smoka. Sam go analizowałem zanim wziąłem sie do pracy.

Panie Anders. Serdecznie gratuluję obronienia pracy dyplomowej z grafiki komputerowej. Aczkolwiek nie wydaje mi się, aby miało to tak wiele wspólnego z tym konkursem. Trochę denerwuje mnie Twoje podejście 'ja zrobiłem to się znam a inni som gupi'. Niestety nie znam położenia każdego piksela w smoku na pamięć a kształty wydały mi sie bardzo podobne. pozdro
Panie Czarny Lotos. Nikogo nie nazwałem głupim, więc nie wiem dlaczego takie określenie pojawia się w Twoim komentarzu. Czy grafika komputerowana nie ma związku z tym konkursem? Hmmm... polemizowałbym, gdyż jednym z elementów konkursu było stworzenie zestawu grafik, ale nie ważne... Po prostu uważam ze nieodpowiednią postawe ludzi, którzy wygłaszają tezy "to jest tak i tak" a nie mają o tym pojęcia. A jeśli Ci się wydawało, że to jest przerobiony smok, to mogleś napisać, że takie są Twoje przypuszczenia a nie oznajmiać to jako fakt.
Anders jest offline