Zobacz pojedynczy post
stary 17-07-2006, 19:11   #111
orion137
Użytkownik Forum
 
orion137's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzakobek
Uhm.... CO TO MA BYC ??? kobieta lekkich obyczajówa połowa graczy odejdzie z tibii no i co z tego ze cipsoft nie bedzie mial funduszy na utrzymanie serverów wiec na męski narząd płciowy im to?? Osobiscie tez raczej nie bede juz gral jesli tak bedzie bo co to kurna jest?? CO O TYM SADZICIE ?? PISAC Please!
Co ja na to ? Czekam aż skończy mi się PACC i jestem ~Retired~. NA cholere mam grać skoro będe robił połowę tego co robię normalnie ? Stamina...ehhh

Tibia zmierza do stania się zwykłą siekanką z wbudowanym aimbotem. Po co skill ? Lepiej wprowadzić battle.. Po co walka z botami ? Lepej wprowadzić battle..

Po co walczyć z account sharingiem ? Lepiej wprowadzić stamina points i udupić gracz.. Gratz Cip~ !! Jeszcze więcej takich "genialnków" update'ów i na serverach zamiast 35000 graczy bedzie grało 350 z czego wszyscy FACC, bo po co wydawać na 3 miechy Pacc jak połowe bedziesz regenerował stamine.. Pozostaje tylko OTS dla tych co nie potrafią ostatecznie zerwać z Tibią a CIP~ niech dalej wprowadzają update'y. Nastepny update juz mowilem...Runki 100x oraz Auto Uh..Wtedy Knighr zostaje cudownie udupiony..co ja gadam..już jest


Kind Regards,
orion137
orion137 jest offline