Zobacz pojedynczy post
stary 20-08-2006, 20:19   #265
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Hmmm... z tym Obi i szczurami, a także @ Knightmarem zamkniętym w pokoju, to już widziałem na Tibianews.net - i komentarze też od nich "pożyczyłeś" ;-)
Niektóre zdjęcia i owszem, są z Tibianews.net, lecz komenatrze w pełni moje i mogę Ci to przysiądz na lewą noge Dwimenora. Jeśli są między nimi jakiekowliek zbieżności, to wynikło z podobnych myśli, jakie przyszły w danej chwili mi i Excesussowi Komentarzy do zdjęć osobiście nie czytałem, bo w drugiej zakładce miałem już otwarte forum z innymi screenami, które również chciałem możliwie szybko przejrzeć.

@EDIT:

Co do Screena z Ratami w sklepie obiego, to jest on z forum.tibia.de, nie Tibianews.net - możesz nawet zobaczyć, że nie pasuje rozmiarem do "Excesussowskich" zdjęć. Z ciekawości zacząłem jeszcze raz przeszukiwać archiwum ze zdjęciami, w poszukiwaniu fotki z Knightmare-m i komentarzem do tejże. Wciąż szukam...

@EDIT 2:

Zdjęcie z Knightmare również okazało się być z tibia.de - oto oryginalny post - > Click <

Cytuj:
Mam pytanie: co prawda, nie grałem ostatnio (i w ogóle od update-u) zbyt długo na Rooku, ale trochę tych kurczaków już ubiłem - jednak jak na razie mam tylko jedno piórko, o jajkach nie wspominając. OK, to, że jajka są rarem, to rozumiem, ale piórka? Czy one też zawsze tak rzadko wypadają z kurczaków? :-/
Hmmmm... to chyba tylko Ty masz takiego pecha, bo mi się trafiają dość często - dziennie jestem w stanie uzbierać ich sporą liczbę, bez specjalnego wysiłku, zarówno po stronie dla PACC jak i FACC - coś nie tak z Twoim współczynnikiem szczęścia

Cytuj:
Kurtka, @ Prodigy, to by mógł sam robic fake-i i pewnie wgniatałby nimi wszystkich w krzesło ;-D. Chciałbym to kiedyś zobaczyć. Ciekawe, czy umie robić. ;-)
Nie próbowałem, ale nie wykluczone, że kiedyś mogę spróbować.

Cytuj:
Oo urzekające zdjęcia Pell Różne wątki, ciekawe sytuacje.. Pozostaje nam czekać na zapowiedzianą wcześniej następną dawkę zdjęć i fake'ów ^^
Uuuu... zawsze to ja komentuję zdjęcia Death Assasins, a teraz widzę, że ktoś od Nich skomentował "moje"


Pozdrawiam!
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 20-08-2006 o 21:07.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem