Temat: Serwer Pacera Thread
Zobacz pojedynczy post
stary 04-09-2006, 14:55   #174
ReJw
Użytkownik Forum
 
ReJw's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Za murami,kratami,koło kompa

Posty: 69
Stan: Niegrający
Imię: eee?? ;|
ReJw ma numer GG 3803643
Domyślny

Z tego co przeczytałem , jeśli dobrze czytałem

To Nunel miałby sellnąć acc za 300k a sprzedawanie charów jest nie legalne ( Jeśli to wogóle zrobił , ale szczerze w to wątpie =] )

Ja to porównuje z takim czymś ... Mój kolega expił na poh przyleciało zabić go bez powodu 2 gostków , udało mu sie i przeżył i na dodatek zabił ich , później ci co padli (~ i gostek co miał drugi char 52 ek) przyleciał zabić mojego kolege i zabił ale później przyleciała obstawa i 52 elite przestał grać w tibię
(poprostu padł).Chciał on zamienić itemki w tibii na cd-key do warcraft?(coś chciał zamienic) i mój kolega ten co padł podał mu zły cd-key i dostał za to dobre itemki...Z tego wynikło , że moj kolega nic nie zrobil bo gadał z Logain'em(Gamemaster) na jego prywatnej postaci(Inferna) i 52ek nie ma prawa nic zamieniać za coś na RL więc 52 ek był sam sobie winien

Tak samo jak ten gostek co chciał kupić chara (Nie legalne) A przy tym Nunel skorzytsał , myślę że zrobił bym to samo



P.S masz jakiś problem do tego co napisałem napisz na pw a nie nabijaj postów =]


@Edit :

Bardzo przepraszam , że nie pogratulowałem tych świetnych screenów , sam kiedyś tu grałem ( Screeny zamieszczałem w starym temacie pacery)
__________________
pffff...



Ostatnio edytowany przez ReJw - 04-09-2006 o 15:01.
ReJw jest offline   Odpowiedz z Cytatem