Zobacz pojedynczy post
stary 08-09-2006, 21:29   #496
Xibron
Użytkownik Forum
 
Xibron's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 22
Imię: Hero-Norbi
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 28
Skille: 31/24=)
Poziom mag.: 34
Xibron ma numer GG 2857831
Domyślny Big zamówienie

A ja mam zamówienie dla tych BARDZO dobrych i tych co sie nudza .
1. Co malowac : Meble niezaznaczone w żadnej ramce(nogi mają drewniane, ale drewna tego nie malować!) Kolory w jakie to pokolorować : Wszystkie kolory na jakie te meble pokolorować to są w czerwonej ramce, ale dla pewności wypisze : pomaranczowy, niebieski, bialy, seledynowy(taki niebieski lekki dla nie wiedzących), fioletowy, zółty plus dodam od siebie szary(taki nie wiem...najlepiej jasny szary i ciemny ) chyba o zadnym nie zapomnialem .
2. Co malować : Potrzebuje też tych lampek(niebieska ramka), jakby co abażur to to czym sie taka lampke przykrywa, (chodzi mi o abazur a dokladniej o te dwa paski jeden na dole a drugi na górze co czerwone są);ale mozna jesli by sie bardzo nudzilo to jeszcze zrobic poprostu abażur caly np. niebieski,czyli ze świeci niebieskim światłem). Kolory w jakie to pokolorować : kolory wypisane powyżej w punkcie 1--->"Kolory w jakie to pokolorować" dorzucajac kolory czerwony i zielony.
3. Co malować : No i na koniec potrzebuje tej kanapy co zaznaczona jest w zielonej ramce , TYLE ŻE : to musi byc bez tych czerwonych pasków(w jednym kolorze), ta kanapa jest czerwono-biała, czyli trzeba zrobic tak by była cała biała bez żadnych czerwonych pasków. Kolory w jakie to pokolorować: kolory wypisane powyżej w punkcie 1--->"Kolory w jakie to pokolorować" dorzucajac kolory czerwony i zielony. No to by było all, wiem ze duze i raczej dlugie zamówienie ale dla nudzacych sie daje robote .


PS. Czytelniejsze?

Ostatnio edytowany przez Xibron - 09-09-2006 o 08:29.
Xibron jest offline   Odpowiedz z Cytatem