Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2007, 20:45   #20
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cieju04 Pokaż post
MAM problem , od 3 dni mam takie jakby lagi choć nie wiem jak to sie nazywa, np chodzę sobie po tombie i nagle na 5 sekund (czy tam mniej ) mnie zatrzymuje, tak jakby sie komputer zawiesił, i po tych 5 sekundach jest normalnie, i tak co kilka minut. Denerwuje mnie bo nie mogę expic w moich ulubionych miejscach czyli d lair i poh :S, an vampy też nie pójdę bo dobiega do mnie. Co mam zrobić? To już staję się męczące, a chciałbym expic na dragach/gsach/vampach. Myslałen, że po save server coś się poprawi ale nic. Myślałem, żę może to przez jakiś progr. np spybot, usónołem i nadal nic, to samo. Proszę doradźcie mi coś
Sprawdź sobie połączenie z serwerem, ping, zdiagnozuj problem, popytaj się na forum o tematyce sieci, czy coś? my nie jesteśmy jasnowidzami.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DragonShade Pokaż post
Podczas logowania pojawia mi się taki oto błąd :
Cannot connect to a login server
Error: Could not resolve server name (11004)
For more information (...)

Co mam zrobić?
Taki chwilowy błąd, mija po czasie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nokija Pokaż post
mam taki sam problem jak to Error while resolving the server name... cos tma cos tam. Tlyo ze ja ani zadne administratory (ja jestem administrattorem wlasnej sieci) nie grzebały w DNSach ani a połączenie jest sprawne ale bardzo dużo gralem na test server może to dlatego( na otsach )
j/w
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem