Zobacz pojedynczy post
stary 15-02-2008, 18:32   #35
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lowca Pokaż post
Jestem zmartwiony tym co tutaj piszecie. Nie chodzi o to, że Bottery itp. są dobrzy, bo nie są to fakt, ale chodzi mi o to, że jakoś 3,64/4 ludzi tutaj potrafi tylko napisać to co ich poprzednik tj. "Same apdejty, ołtfity, tereny, a z botterami gU**o robIOM". Nie, nie naśmiewam się z dysklekcji czy braku poprawnego angielskiego, a także nie robię z siebie nie wiadomo kogo, ale zawsze mnie zastanawiało co w takich ludziach siedzi. Może to, że oni nie mają bota? Nie, to chyba nie to.. Może to, że Ci co botują mają potem "Medżik plejt armor!"? Sam nie wiem, ale wciąż mnie zastanawia ta kwestia. Co do pracy GM'ów tudzież CM'ów. Szczerze? Gdy naprawdę ich potrzebowałem to "Otrzymałem" ich pomoc i radę również. Tak samo, jako tutor, naprawdę normalnie pisałem z GM'em w niektórych sytuacjach i wiedzcie, że to nie jest taka łatwa robota. Zareportowany gracz musi pierwsze zostać sprawdzony i takie tam, a to trochę czasu bierze jednak, a poza tym.. tutaj chodzi o ich pewnego rodzaju niedosyt, a nie lenistwo. Ale Gm'a nie wybierze się przecież z tak wielu graczy, bo to jednak musi być ktoś kto ma coś w tej głowie (Chociaż, niektórzy Gm'owie tego nie mają). To na Tyle.. I tak zapewne moja wypowiedź zostanie skrytykowana, ale napisałem to co miałem do napisania i jest mi z tym dobrze.

Take Care.
Jak tutor może mówić ,że nie rozumie ludzi którzy są przeciwko boterom. Większość z osób które krzyczą ,,pierd**** boterzy" są źli bo nie umieją go ustawić to prawda ale mówiąc tak obrażasz tych którzy nie lubią boterów bo:
a) wbijają im się na resp
b) wybijają ich potworki
c) mogą trenować od ssa do ssa
d) mogą expic od ssa do ssa
Moim zdaniem nie jest to w porządku wobec innych graczy.
To tak w gwoli wyjaśnienia z resztą sie zgadzam.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline