Zobacz pojedynczy post
stary 09-08-2009, 16:22   #117
Beryliusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 07 2009

Posty: 6
Domyślny

Witam.

Chciałbym powiedzieć że odchodze z rodzinki, a jeśli można to tak nazwać, to okresowo przerywam gre.
Otóż w najbliższym czasie nie będę miał zbyt wiele czasu na grę, a poza tym spodziewałem się że to będzie zgrana rodzinka. Coraz więcej nowych ludzi, nikt nikogo nie zna, ciężko się nawet poznać ze wszystkimi, a poza tym jak widzimy nawet w tym temacie są spore kłótnie.
- Nie wiem o co poszło, ale jak nie wiadomo o co poszło to poszło o pk

Moim zdaniem nie powinniście się tak rzucać na leadera, TYMBARDZIEJ jeśli osoba prosząca o pomoc sama się w to wpakowała. I tak leader nie zdążyłby pomóc.

Chociaż mam nadzieję, że cała ta kłótnia została już zażegnana, to i tak nie podoba mi się, że mieliście pretensje do naszego lidera za coś, o co sami się prosiliście.

W 100% popieram jego decyzje, o wyrzuceniu członka, który rozpoczął tą kłótnie.

Co do mojego odejścia, mam zamiar grać spowrotem za 1-3 tyg. Prosiłbym więc o zmianę mojego statusu na 'Urlop' lub coś podobnego, a jeśli nie będzie takiej możliwości to niestety będę musiał odejść

Pozdrawiam wszystkich członków i mam nadzieję, że jak (może)wrócę, to rodzinka będzie wyglądała dużo lepiej niż do tej pory

Bye
Beryliusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem