Zobacz pojedynczy post
stary 26-10-2005, 16:07   #88
Nevada
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez debil123
Ja jestem najlepszy... pisało że wygrałem w loteri i miałem wejść na www.tibia*******.glt.pl (* z wiadomych przyczyn ;) ) i ponoć jakieś buty wygrałem miałem tam wpisać swoje hasło i login. Wtedy dostałem się zamsit na konkurs to na newsy tibi.com X( a trenowałem półtora dnia na 5 lvl... zmarnowałem to wszytko!! :evul:
LOL!!! muehehehehehe... jaki noob...
Nie myślałem, że istnieją jeszcze mózgi nabierające sie na takie numery... Człowieku twoje konto nie zostało zhackowane! Ty je dobrowolnie oddałeś. (fakt, że nieświadomie... ale twoja łatwowierność i niewiedza jest tylko twoim problemem...)

A co do hackowania... Poradze tylko żeby nie ściągano instalatora tibii z innych stron niż tibia.com ponieważ byle programista znający VisualBasic może napisać keyloggera który będzie się instalował razem z tibią. A w większości przypadków nie będzie wykryty przez antyvirki i firewalle (wkońcu programiści testują swoje wyroby :P)... a i tak nadal pełno niedoświadczonych użytkowników którzy niemają żadnych zabezpieczeń :/

PS. Jeśli nie napisałem nic nowego (nie przeczytałem całego tematu więc nie wiem), napisałem coś niezgodnego z przeznaczeniem tematu, niezgodnego z zasadami forum lub moderator ma zły dzień i niepodoma mu sie mój post - Prosze o niezwłoczne jego skasowanie :D
Nevada jest offline   Odpowiedz z Cytatem