Zobacz pojedynczy post
stary 22-09-2004, 22:00   #24
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
No tak, kolejny artykuł na poziomie tego forum. Brawa dla moderatorów- mądra decyzja żeby zrobić z tego artykuł, jak ktoś go zobaczy nie bedzie miał wątpliwości gdzie trafił...

Pozdro
Skoro ci sie nie podoba forum, to wypi*erdalaj stad, im mniej bluzgaczy tym lepiej.Konstruktywna krytyka ponad wszystko, yntylygyncie.

Cytuj:
Ps. Proponuje teraz zrobić artykuł: "Jak otworzyć worek" lub "Jak zapalić torch"
Wg ciebie lecialoby to mniej wiecej tak " po prostu go otworz n00bie"

Cytuj:
Jeżeli uważasz, że ktoś kto wie jak dojść do Kazordoon wie wiele o tej grze, to chyba faktycznie nie mamy o czym rozmawiać...

Pozdro
Nie, wtedy wcale nie wie wiele o tej grze. Ale jesli ktos jest taki INTELIGENTNY, zeby pomoc w grze poczatkujacym oraz ZROBIC DOKLADNY PRZEWODNIK jak tam dojsc, to mozemy polemizowac.

Cytuj:
Nie wystawiłem ci "minusa", moge ci dać plusa jeżeli bedziesz czuł sie przez to lepszy...to prosze bardzo, ja to pier***e. To że masz kolegów na 8-10 lvl którzy nie wiedzą jak dojść Kazordoon to nie znaczy ze musisz zaśmiecać forum takim badziewiem...

pozdro
Wiesz, ten + motywuje troszke do pracy. A co, ty sie wstydzisz takich 8-10lvli, ktorzy chca dobrze grac w ta gre? Bo ja nie. Ja za to wstydze sie takich jak ty, ktorzy nie potrafia uszanowac czyjegos pomyslu, woli oraz determinacji.Takich, ktorzy potrafia tylko blugac (nie, nie krytykowac) - czyli malych, niedowartosciowanych KRZYKACZY.
Co do zasmiecania - wlasnie ty to robisz, napisalbys sam, cos od siebie.
A co do pier.dolenia - z twoim charakterem, nikt nie bedzie chcial tego z toba robic.Wiesz, najwyzej mozesz to robic yourself.

Cytuj:
o boshe koles jak ci sie temat nie podoba to go wylacz a nie jecz
Swiete slowa synith.

Cytuj:
Trzeba dopiero mieć zjaraną psychę zjaraną żeby nie wiedzieć gdzie jest kazo
Na www.tibia.pl są mapy, wystarczy sprawdzić
Poza tym jest coś takiego w tibii jak ZNAKI mówiące gdzie jest dane miasto
więc...???
Nie powtarzaj sie Nie.
A do czego sluzy mapa muzeum? Przeciez moglbiby walnac mape miasta i wielgachna krope podpisana "tu jest muzeum".A jednak robia tegoz mapy.Zapytaj sie tego, co kolibie ci sie miedzy uszami (jesli nie wypadlo ci jeszcze przez nie), czy odpowiesz sobie na takie pytanie samemu, czy ktos ma ci pomoc?

@Val : postawa godna pochwaly, szczegolnie po tych bluzgach....
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem