Zobacz pojedynczy post
stary 26-11-2004, 08:41   #12
MicMic
Użytkownik Forum
 
MicMic's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2004
Lokacja: Dębica

Posty: 67
MicMic ma numer GG 4255078
Domyślny

Ja już zrobiłem 2 postacie ( dość dobre na chimerze) i obie sprzedałem... jedną (knight 24lvl) a drugą (Sorcerer 15 lvl 27 m lvl) i po 2 dniach znowu naszła mnie chęć do gry i chciałem zrobić palka ale przy wymuwieniu ( co miałem powiedzieć paladin) to mowilem i do kumpla i do posagu : "Paladin a ty kni g ht" i "yes" i wtedy to się stało : stałem się knightem a nie paladinem... no dobra niezałamałem się chodź to mnie strasznie wnerwło potreniłem troche na trolach i znowu odeszła mi chęć do gry ale po przeczytaniu ( choć nie ma tutaj nic o takim przypadku) powróciła... postanowiłem zrobić lepszą postać niż ten mój pierwszy knight

PS : Mi się zdarzyło podobnie : Wszyscy koledzy zaczęli używać jakiś tam programów i tak się stało że 4 chakneli... a przy ostatnim ( 5-atym) kolega kolegi wszedł na wszeki wypadek na postac kumpla a tu widzi ze go wywalilo , wszedl jeszcze raz ( bo zobaczyl ze nic na sobie nie ma) wbiegl do dp a tam parcel z listem "Twoje dp zostalo oczyszczone" i oprocz listu jego eq i wszysko reszte... wyslal na postac innego kumpla
MicMic jest offline   Odpowiedz z Cytatem