Zobacz pojedynczy post
stary 14-07-2008, 21:40   #61
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malkolm Pokaż post
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz na youtube filmik pokazujący jak można było to robić[1]. Trick dosyć prosty: robisz inst z pomocą kilku znajomych, dotujesz (faerie fire w przypadku druida na przykład) cały pak przed sobą, leave party, pak jest zabijany przez pozostałych członków party, dostajesz xp za moba tak jakbyś go zabił solo, join party i tak w kółko.

[1] Ponoć patch 2.4.2 miał zablokować ten sposób. Nie wiem, nie sprawadzałem metody ani przed ani po patchu.
Tak, tak.. wiem jak to zrobił i to nie tylko on. Powiedziałem, że to brzmi nierealnie, a nie, że jest nierealne. Tylko nie jestem w stanie zrozumieć co ty powiedziałeś xD z tego co ja wywnioskowałem z filmu(a nie jestem nadzwyczajny we wnioskowaniu), to wyglądało tak:
1. Team musi składać z paladyna prot lub holy, maga oraz osoby boostowanej.
2. Paladyn pulluje większość mobów pod wyjście oraz równomiernie zjeżdża je swoim Consecration spellem.
3. Mag wychodzi z party stojąc obok (czyt. zostaje w inście), zaś pal wybiega z insty.
4. Mag dobija wszystkie moby, których exp należy się osobom w party - czyli pal i mag jakby ich tam nie było a osoba boostowana jakby sama to wszystko ubiła.
Ogólnie swietny exp i można tym sposobem wyboostować aż do samego 70 lub do okolic tego lvla.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.