Zobacz pojedynczy post
stary 30-12-2007, 03:05   #1
verlog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2007
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitrhill
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 151
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Żarówka Tajemnice Kazordoon

Dwie z najwiekszych tajemnic na mainie kryja sie wlasnie w kazoo, chodzi mi tutaj o Bazyliszka oraz Skarbiec Imperatora ktore najprawdopodobniej sa ze soba powiazane. Bylo juz miliony tematow o tym, ale wszedzie sa glownie nabijane idiotyczne posty typu "a teraz kolej na moja bajke o bazyliszku, skarbcu i dslach, a wiec tak..." lub w ogole sugestie i pomysly nie z tego swiata...
Spiszmy tutaj wszystko co wiemy, badz tez tylko przypuszczamy, a moze w koncu do czegos dojdziemy.
A wiec jesli chodzi o bazyliszka, to wedlug mnie sa 2 mozliwe sposoby na dotarcie do niego. Pierwszy - dziura za kamieniami odchodzaca na lewo zaraz za znakiem w kopalni z dwarfami, gdzie byc moze kryje sie tp do bazyliszka. Drugi - dziura (o ktorej nikt nigdy nie wspominal, bynajmniej ja nigdzie nie wyczytalem) zaraz przed wejsciem po schodach na lewo gdzie sa 3 beary (za farma jak sie winda zjezdza na dol). Do zadnej z nich nie da sie dostac poniewaz sa zablokowane przez kamienie. Co moze przesunac kamienie? Oczywiscie dzwignia. Dzwigni w kazoo jest wiele. Nie znalazlem rowniez nigdzie tematow na ich temat, a wydaje mi sie ze one powinny byc glownym celem. Zaraz po zejsciu do miasta na lewo i na prawo widac po 1 dzwigni, aby sie tam dostac trzeba wejsc lewymi lub prawymi drzwiami ktore sa troszke dalej, ale skad klucz?! Stamtad spada sie rowniez do wiezienia (wiem z ots;p), po drodze znowu sa az 3 dzwignie (2 na -2 poziomie, 1 na -1), a nad samym wiezieniem (poziom -7) kolejne dwie ktore chroni pare dwarf guardow. W ten spad mozna rowniez wejsc innymi drzwiami (Fortres), ktore znajduja sie na pierwszym poziomie calkiem na poludniowy zachod (jak sie idzie do npc magicznego - poziom nizej)
Co do skarbca imperatora, rowniez wydaje mi sie ze waznym celem tutaj sa 2 dzwignie, ktore znajduja sie na poziomie 5 (widac je nad drzwiami na poziomie 4), przed samym skarbcem gdzie jest npc Tulf, niestety tam rowniez drzwi sa zamkniete na klucz.
Jesli ktos ma ktores z tych kluczy albo chociaz wie jakie to numery to prosze pisac! A jesli nie to trzeba szukac Dla jasnosci napisze ze zaden klucz z kazoo (a sa tylko 3 - chyba...) 3800,3801 i 3802 nie pasuje do zadnych z tych wszystkich wyzej wymienionych przeze mnie drzwi. Prosze o madre pomysly i Wasze sugestie
verlog jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.