Zobacz pojedynczy post
stary 22-04-2006, 15:55   #77
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Hmm... te osoby śa zjakiegoś Qeentins czy cos... taka grupa ale zapomnailem napiszcie do seymoura cipfried a on powie o jakim s zgromadzeniu qentins i podejrzewam ze te osoby do niego naleza.

PS: Wydaje mi się że trzeba popytać Sama. on jest kuzynem Obiego. Napiszcie do obiego Sam albo do Seymoura czy kogos tam. Koledzy mi mówili że Sam mówi ciekawe rzeczy o rooko. Ja na Azurze niemoge bo ejst war a kazdy w thais mnie zna bo mam kolegow w Wanted. Niepożyje w Thais długo

Zle zrozumiales stonoga

15:02 Seymour: A humble monk with healing powers, and a pupil of the great Quentin himself.

co znaczy : SKromny Mnich z leczniczymi mocami () i uczen wielkiego Quentinego. Nie jest to stowarzyszenie tylko mnich, ktory jest odpowiedzialny z swiatynie w Thais.


<edit> Znalazlem scrolla, ktorego szukalem od kilku dni:
Huv stollan match stuf from humutown.
But never wull fund us.

puioouiouiiuooo-iytpoiu0-y[rpi]topiphgou=opryioty90u-0eit9yu-ry0ot

ta druga czesc to chyba ktos dopisal...
aLe moze ?

<edit2>
Zawsze ten scroll znajdywalem u trolli na gorce, ale ostatnie nawet godzine po ss (troche duzo) nie moglem znalesc go tam,ale znalazlem w minohell. Czyli jest mozliwe (nikla szansaa) ze to nie trolle cos ukradly, ale cos innego,i to cos sie gdzies ukrywa. Moze gdzies jest jakas ukryta kryjowka jakichs orkow/mino/trolli ? Cool

Ostatnio edytowany przez segnis - 22-04-2006 o 16:16.
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem