Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 18:33   #28
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak dziubasek
Przykro mi, ale muszę dokonać diagnozy choroby. Werdykt brzmi- jesteś debilem. Az debilami nie przywykłem rozmawiać, przykro mi.
Urzekła mnie twoja historia. A teraz może zamiast werdyktować powiesz mi dlaczego jestem debilem? Faktem jest że dla KK każdy stosunek nie prowadzący do poczęcia jest grzechem, ergo oral też jest (chyba że według ciebie możliwe jest poczęcie gardłowe). Faktem jest także że sławna akcja nopu opierała się na zakazie pedałowania, o lesbijkach nie było słowa. Bo są słodkie

A co do MW to przecież wyrzucali z niej ludzi za faszyzowanie, jeżeli tylko zrobiło się o tym głośno. To mają sympatie czy nie mają sympatii?

@Ashlon
Cytuj:
A na razie dalej twierdze, ze przepisy odnosza sie np. do sytuacji materialnoprawnej, nigdzie nie roznia ludzi w zaleznosci od orientacji seksualnej.
Konkubinat odnosi się tylko do związku (nieformalnego) kobiety z mężczyzną. W konkubinacie nie ma problemu z uzyskaniem info na temat stanu zdrowia konkubiny/konkubenta. Przy pozdiale majątku i w sprawach spadkowych także uznawane jest to za związek i druga osoba ma prawo (przy czym tutaj biorą pod uwagę także POŻYCIE). Krótko mówiąc polskie prawo jest nierówne dla nieformalnych związków tej samej płci, podczas gdy nieformalne związki różnych płci traktuje uprzywilejowanie. Tak więc nie ferował bym tak wyrokami a porpo prawa polskiego i jego równości. W rezultacie w prawie polskim mamy dwa rodzaje stanów dla różnych płci i zero rodzajów stanów dla ludzi jednej płci. I teraz taka parka lesbijek (bo są słodkie): jedna z nich ląduje w szpitalu i co ? Druga nawet nie może dowiedzieć się o stan jej zdrowia. true story.

Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem