Temat: Maple StoRy
Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2006, 15:46   #60
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agent Madness Pokaż post
Świetna gierka. Bardzo fajny bajeczno-mangowy klimacik. Dużo śmiesznych patentów (kostium pomarańczowego grzyba rox :) ). Tylko drażni mnie kilka rzeczy:

1. Czy jest w tej grze jakiś system pvp? Bo szukałem na stronce i nic o tym nie znalazłem, a do tej pory nie spotkałem się z żadnym rodzajem walki pomiędzy graczami. No może poza KSowaniem ;]

2. Czy można przekazywać itemy pomiędzy postaciami? Chodzi mi o to czy tak jak w tibii mogę wysłac itemy z jednej swojej postaci na drugą za pomocą parcela?

W sumie to narazie tyle. Dziękuję za wszelką pomoc i do zobaczenia na Scanii :D
1. Nie, nie można zabijać ludzi. Jak dla mnie jest to plus, chociaż... da się kogoś zabić, ale nie w 'standardowy' sposób. Z pewnych questów możesz dostać torby z potworami, dzięki którym możesz uwolnić je na wolność. :P
Ci, którzy AFKują albo mają mały poziom szybko giną. Ostatnio robiłem niezłą maskrę, mam nawet film. ;)

2. Tak, jest store, w którym możesz przechować 4 rzeczy i nieskończoność pieniędzy. Do tych rzeczy ma dostęp każda postać z konta. Nie ma parcelów, trzeba pójść w miejsce, gdzie nie ma dużo ludzi i wyrzucić item.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem