Temat: Autobiografie
Zobacz pojedynczy post
stary 12-02-2009, 14:23   #6
Ju(L)eK
Użytkownik Forum
 
Ju(L)eK's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 89
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tiger Won
Profesja: Rookstayer
Gildia: Rookies
Świat: Eternia
Poziom: 46
Skille: 22/28
Poziom mag.: \o
Ju(L)eK ma numer GG 3078403
Domyślny

Dnia 23 września 2006 roku, kolega zaproponował mi grę, Tibię. Kompletnie nie wiedząc o co chodzi w tych pixelach grałem przy kumplu który założył mi konto i postać o nicku Tiger Won. Nie wiedziałem jak sie chodzi po drabinie, jak sie wkłada rzeczy do backpacka, jak sie kupuje itemy u npc. Kompletnie nic nie rozumialem. Expiąc na ratach po tygodniu wbiłem 8 lvl. Postanowiłem zostać druidem. Wyszedłem na mainland gdzie mnie porządnie przywitali. Od razu po wyjsciu zostałem ubity przez pk team. Wbiłem 10 lvl i pomyślałem, że druidem nie umiem grać i postanowiłem wrócić na Rooka. Kolega zaproponował zrobić chary którymi nie wychodzimy na maina. Mój miał nickname "Marion from Notthingham". Wbiłem nim 9 lvl. Jednak oni zrezygnowali z Rooka. Obecnie ten char jest moim dp. Postanowiłem zrobić kariere Rookstayerem (przeszłym Druidem). Postanowiłem, że wbije nim 20 lvl na Rooku i wyjde na mainland. Wbiłem 14 lvl i zrobiłem przerwe na pół roku. Po tym czasie z kolegami wróciliśmy, do Tibii, do Eternii. Dokonałem tego wbiłem 20 lvl postanowiłem nie wychodzić na maina. Poznałem kumpli m.in. Ferdynanda Kiepskiego of Eternie, tajemnice i uroki Rooka. Postanowiłem zostać na tej wysepce. Postanowiłem sie doskonalić w sztuce trapowania. Dowiedziałem się o wielu rzeczach na Rooku. Jednak postanowiłem zrobić ogromną kolekcje. Po roku mi się to znudziło i postanowiłem sprzedać kolekcje (btw. Sell Chicken Feathers, Honeycombs, Wolf Paws, Bear Paws). Zaczęło się polowanie za kasą
Expiłem nie za szybko. Przez 2 lata wbiłem ledwo 41 lvl. Jednak dokonałem tego co chciałem i postać jest obecnie w stanie wypoczynku. Zlikwidowałem kilku botterów, wbiłem 40 lvl, zdobyłem 500 k kasy i moje czasy już mineły. Server został przepełniony przez noobów którym jak pomożesz to chcą więcej i nawet nie usłyszysz magicznego słowa "dziękuję", a tylko narzekają. No niestety, "Ludzie" - nigdy ich nikt nie zrozumie. Wiecznie im coś przeszkadza a jak dostaną to czego pragną to tylko narzekają.
Pozdrawiam i życze miłej gry, Tiger.
Ju(L)eK jest offline   Odpowiedz z Cytatem