Temat: Autobiografie
Zobacz pojedynczy post
stary 24-10-2009, 00:54   #11
CycuRookslayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2008

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: 20/25
CycuRookslayer ma numer GG 589824
Domyślny

Witam

Może nie jestem znanym forumowiczem, nie mam wysokiego lvlu i nie osiągnąłem nic szczególnego w Tibijskim świecie, jednak chętnie opowiem wam swoją historie ;].

Moja przygoda zaczęła się w roku 2007, o tej grze powiedział mi kumpel, z opowiadań wyobrażałem sobie ją inaczej a gdy ją zobaczyłem to pierwsze moje opinie to (pewnie jak większości) słaba grafika itp itd, z czasem przekonałem się jednak do gry aż wciągało mnie coraz bardziej i bardziej. Rookstayera stworzyłem czytając wywiady z Sunrisem i oglądając filmiki na youtube
Jak każdy chciałem być highlvlem i mieć osiągnięcią lecz jeszcze bardziej zajarałem się fabułą, razem z namówionym znajomym dogłębnie zwiedzaliśmy rooka, pierwsze wbicie na mh , zobaczenie mm czy ssa

, i standardowa chęć bycia odkrywcą największych tajemnic . Z czasem jednak chęć przepadła, znajomi odeszli i zostało żmudne expienie. 25 lvl , nie miłe wydarzenie - jako że zawsze starałem się być uczciwy , itemki na depochary przerzucane były metodą wylog-wlog - 1:52 (matka goni do spania bo szkoła jutro ) , tuż przed którymś tam update przywracałem postać do gry a że trzymałem all na głównym charze w razie kasacji noobów to musiałem przesypać wszystko bo char był zapchany, tak wiec wylog-wlog lecz ku zdziwieniu nie stoje przy hmm ławie lecz kratke za nią , tak jest , itemki ( moze nie jakieś ostre rary ale zawsze coś ) trafiły w posiadanie innej osoby ..
Lekka przerwa, potem powrót i exp,exp,exp .
Wiem to nic fascynującego ale w mojej krótkiej karierze był to najpiękniejszy okres tibijskiego życia, obecnie wracając do rooka nową postacią jedyny wyciągnięty wniosek to że nigdy nie będzie już tak jak było .
Pozdrowienia i podziękowania dla graczy Nebuli za czas spędzony z nimi oraz dla wszystkich forumowiczów
Peace & Love .
__________________
.............| Tibia ,Rap & Parkour|...........
.............|____________________|...........

... Przez Uczciwość ... Kolekcja z rooka poszła sie je...ć :/
CycuRookslayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem