Zobacz pojedynczy post
stary 27-07-2011, 23:38   #86
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

TLUMACZENIE


"Usterka" by ghoul zniknol, Nie wiem czy nadal dziala. To bylo przed dodaniem portalu do pokoju, gdy ludzie nadal mogli zamykac innych w nim. Jak juz wspomnialem wczesniej, nie mozna bylo dojsc do pokoju, kliknac na skrzynie (w tym przypadku zwloki) i otrzymac jednorazowej nagrody. Musiales czekac do zapisu serwera, wpisujac account number i password kilkaset razy az serwer zostanie uruchomiony. Po jego uruchomieniu pieciu ludzi, ktorzy zostali zalogowani w tym samym czasie starali sie zdobyc nagrode. to bylo trudne ale zabawne. Kazdego ranka bylo co najmniej 10 osob walczacych o banana...haha

W kazdym razie, wiekszosc ludzi wolala zalogowac sie na zewnatrz katana room poniewaz bylo to bezpieczniejsze (jak juz pisalem, w katana room nie bylo portalu). Pewnego, razu stwierdzilem, ze dla odmiany zaloguje sie wewnatrz katana room. Udalo mi sie zdobyc katane przed Tyrellem, ktory musial otworzyc drzwi by dostac sie tam. po wybiciu wszystkiego z pokoju. spojrzalem na niego, usmiechnolem sie i powiedzialem "Czy mogl bys mnie z tad wypuscic? prosze". Stwierdzil, ze jak moglem wejsc to moge i wyjsc, Jak teraz o tym mysle, to ma to sens. Musialem zawolac Master Slayer'a by przyszedl i pomogl mi wyjsc. Powiedzialem mu "TYRELL MNIE NIENAWIDZI, DLACZEGO ON MNIE NIENAWIDZI, DLACZEGO?" hahaha..... aaach, to byly dobre czasy, gdy bylem jeszcze malym noobkiem.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 28-07-2011 o 00:28.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem