Zobacz pojedynczy post
stary 05-12-2010, 17:56   #19667
Mateuz
Użytkownik Forum
 
Mateuz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2010

Posty: 218
Imię: Furor seba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez psyduck Pokaż post
Oj retardzie retardzie..

To juz jest telenowela, piszesz kim to ty nie jestes, potem starasz sie udowodnic ze ja jestem gownem, nic nie zrobilem na furorze, nikt mnie nie zna, niema pvp, piszesz ze wiele osob mysli tak jak ty... jednak nigdy niema konkretow. Zawsze jestes ty i TYCH WIELU. Pomysl tez o tym ze jesli ja jestem gownem to czym ty jestes adoptowany retardzie.

Scenariusz w wypadku czytania twoich postow zawsze jest taki sam, potem wchodza ludzie zaczynaja pisac prawde o tobie po czym ty jak wielki wojownik odchodzisz ku zachodzacemu sloncu... mija kilka dni i powracasz by kolejny raz ludzie mogli sie z ciebie smiac. W sumie tez nie wiem czy ta cala tibia nie znaczy przypadkiem wiecej dla ciebie niz dla mnie. Zaraz pewnie zaczniesz pisac ze jestes hoolsem, czlowiekiem ktory studiuje psychologie, nawala sie w klubach i nie boi sie startowac do 7 osob naraz ale prosze cie skoncz ty juz pier....


Pozdrawiam cie holsie - twoj Pan i Wladca... :-)
1.To co takiego ciekawego na Furorze zrobiles?
2.Kim mam byc jak mam tylko 50+ elder druida?
3.Czemu piszesz z kilku kont i czemu piszesz sam do siebie?
4.Czemu uwazasz sie za "boga" Furory?
5.Robisz posmiewisko Twoim zachowaniem.

Wbijasz przed dp thais i piszesz "FUROR! TWOJ PAN PRZYSZEDL"
"NADCHODZI KROL FURORY"

Musisz miec kompleksy niezle
Owszem znaczysz w Tibii niewiele, wiecej wiary zna Pasterza i jego akcje niz Ciebie.
Oprocz tego ze posiadasz wladze i lvl na Furorze to nic wiekszego nie zrobiles i nie zrobisz na tym servie.
Moze nie mam racji?
Czujesz sie pewnie na odleglosc, szydzisz z innych bo myslisz ze 330+ ekiem mozesz wszystko...
Lecz Twoja rzeczywistosc wyglada zupeelnie inaczej...
Wiekszosc 300+ nie zachowuje sie jak dzieciak..."jestem najlepszy, rzadze, nikt mi nie podskoczy"
Obudz sie...
__________________
Podziemnie dożywotnio hardkoor!!
Podziemnie reprezentuję miastoo!!
Podziemnie wychwalam swój styyyyl!!
Podziemnie puszczam miasto w syf !!

Ostatnio edytowany przez Mateuz - 05-12-2010 o 17:58.
Mateuz jest offline   Odpowiedz z Cytatem