Zobacz pojedynczy post
stary 26-08-2007, 08:24   #91
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cezar007 Pokaż post
mam pytanko dam rade gs-owi 31 sorcem?? padlem moim 22 druidem juz na gs-sie na 2 hity mnie wziął moje eq na sorcerze :c armor,k legi,vampire shield,wariror helmet. Prosze o pomoc i powiedzcie w co sie mam zaopatrzyc.A i jaki sumon najlepszy na gs-a????????
Byłem na pohu i tam 60 lvl sorc na utamo vicie na nich expil. Cóz nawet many dużo nie tracił i summownów nie brał (co on kurwa knight?).Ja kiedys moim 24 sorcem tez padlem na GSie gdy szedłem na DK.Też mial mnie na dwa hity ,ba raz 200 uderzył (nie brałem najlepszego eq tylko p set, bo już o nim legendy słyszałem).Niestety posłuchałem kolegi (j****y h*j ) ,który ,,Twierdził ,że jak sie idzie tuz przy brzegu rzeczki to cie gs nie zlapie".Nawet Utamo vite wlaczyłem.UCIEKAłEM CHOC WIEDZIAłEM ,ZE MNIE ZłAPIE ALE JAK MIALEM SIE NIBY RATOWAC? Ale dosyc juz o mnie jesli chcesz isc na gsa to przywolaj orc leadera do blokowania i fire elementala i wal z HMM i rozdzki ( Widziałem jak ziomek z nimi na gsa szedl i polozyl gsa i 3 tarantulle). Mam nadzieje ,że pomoglem obys nie dedł ja bym jednak radził ci na dragach poexpić..A w razie niekorzystnego rozwoju wypadków lepiej żebyś nie żałował niezawodnych SD (nie mów że nie masz 15 mlv) i 2 bp uhów przynajmiej.Ewentualnie OD BIEDY zamiast sd zabierz GFB i HMM. I nie bierz najlepszego eq (na wypadek jakbys juz runek użyć nie zdąrzył.)

Ostatnio edytowany przez Leonio - 26-08-2007 o 08:33.
  Odpowiedz z Cytatem