Zobacz pojedynczy post
stary 13-12-2005, 06:03   #84
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voltiv
Wszyscy piepszycie głupoty.

Moim zdaniem każda profesja więcej zyskała na tym update niż straciła.

sorc - 4x tańszy mana shield, nie trzeba już podczas huntu używac run tylko są o wiele wygodniejsze (bo ważą mało) różdżki. Nie wiem dokładnie jak to wygląda od strony opłacalności w porównaniu do run bo gram knightem ale słyszałem że jeden strzał kosztuje 5 many (czyli na stare przeliczenie 1.25many). Czyli nic.
Czary spontaniczne mniej kosztują. (tyczy się wszystkich profesji)

knight - Mana się tak szybko odnawia że podczas huntu zużywamy o wiele mniej uh'ow bo możemy się leczyć przy pomocy exury. Oczywiście nie mam tutaj na myśli huntu na dl'ach warlockach etc.. Podczas pvp wystarczy wypić 2-4 manasy i full mana (exori plx)

palladyn - czary o połowe lub 1/4 tańsze (głównie zyskali palkowie na vite), czyli mniejsze zużycie uh'ow.

druid - w tym update moim zdaniem najmniej zyskał druid. To samo co u sorca. I oczywiście knight'ci i palkowie nie będą juz potrzebować takich ilości uh'ow jak wcześniej więc już nie będzie sprzedawania uh'ow za 3.2-3.3k/bp xDD

Tak więc różdżki dla sorców a i tak knight najwięcej zyskał xDD
widac ze grasz knightem i myslisz jak on,dac mu uhy kilka bp manasow i idzie wali wszystko co sie rusza i sie uha tzw zero myslenia,zagraj sobie np drucikiem i zastanow sie majac 100lvlv co ci dal ten update,bo ja widze tylko 4 x tanszy manashield i....... i porzadek w hatce jaki mi samo zrobilo NIC wiecej
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline