Zobacz pojedynczy post
stary 31-01-2009, 09:41   #288
Bimmber
Użytkownik Forum
 
Bimmber's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2007

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 188
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Zgadzam się. Kiedyś jak ktoś dał ss na forum i było na nim widać "bota" (jakie boty kiedyś były, lighthack, rybki, tasker czy co tam), to mu wystarczyło raz zwrócić uwagę i na nastepnych zdjeciach bota już nie było.
A teraz w podobnej sytuacji to boter pierwszy z morda i wyzwiskami wyskoczy, że ktoś osmiela sie krytykować jego bota. I co niepokojące, zazwyczaj tzw. community będzie po stronie botera.

Ja osobiście (gdybym rzecz jasna grał aktywnie i kupował pacce) z chęcią wolałbym mniej graczy, zero botów i pacc w cenie 150% obecnego, niż taki syf jak panuje teraz.

I nie przesadzaj z tym 50%, wielu boterów jest tak uzależnionych, że szybko założy nową postać i kupi na niej pacc. Nie zapominaj też o boterach którzy nie zostali zbanowani, a "zaledwie" wystraszeni tym 5k banów i przestali botować i zaczeli grać normalnie. Rzecz jasna wiele osób wróci tez do tej gry, gdy wreszcie Cipsoft zrobi porządek z tym gównem.

Nie bój się, Cipsoft jakie by nie sprawiał wrażenie to głupi nie jest. Musieli przeprowadzić dokładne kalkulacje, co im sie bardziej opłaca. A skoro zaczęli walczyć z botami, to znaczy, że pozbycie sie tego ścierwa przyniesie im większe zyski w dłuższej perspektywie.

Zwykle to boterzy pierwsi zaczynają wyzywać. W momencie gdy kończą im się ich ułomne i mylne argumenty.

Mi się wydaje że z roku na rok jest mniej graczy online - na serwerach non-pvp raczej nie, ale ludzie uciekają głównie z wyniszczonych PK, PA i warami serwerów pvp.

Możliwe, tymbardziej że nie było żadnego naprawde mocnego bana (chyba ~240 max lev został zbanowany czy cos takiego), a ci najgorsi jeszcze żyją.

Ja mimo wszystko oczekuję na kontynuację.

Tyle głupot w jednym poście dawno nie wyczytałem ; d

Ostatnio edytowany przez Bimmber - 31-01-2009 o 09:43.
Bimmber jest offline