Zobacz pojedynczy post
stary 10-03-2008, 18:31   #107
woohoo753
Guest
 

Posty: n/a
Król ...

Mam nadzieje, że wyjaśnie kilka kwesti bo interesowałem sie "rarami" przez pewien okres czasu.

Power Arrow- dokladnie nie wiadomo czy jeszcze jakies sztuki sie zachowaly. Na pewno okolo 2 lata temu jeden z ostatnich zostal wystrzelony na Antice.

Silver Mace- jest na nia quest. Komus na Securze udalo sie go rozwiazac i kilka osob zdobylo ten item. Wskazowki jak go rozwiazac znajduja sie na naszym forum (o ile pamietam).

Great Shield- owszem rare. Posiada go na 100% Hesperides ( tak samo demon legsy). Demon Legsy posiada takze Eternal Oblivion.

Soul Stone- u mnie ( tzn. na Celescie) jest ich masa. Mozna go kupic za dosc wysoka cene tj. ~700k moze wiecej. Nie wiem, nie mam zamiaru go kupowac.

Mandrake- jest ich tez kilka ( na Celescie okolo ~4 moze wiecej)

Arbalest- smiech na sali. Sam mam 2 wiec nie sadze zeby to byl mega rare. moze 1 dzien po wprowadzeniu PoI byl. Pozniej nie.

Cornucopia- Rare. Na Celescie jest tylko 1 i owni go Ne'roox. Inaczej rog obfitosci. Po kliknieciu daje kisc winogron , ale liczba jest ograniczona.

Magic Longsword-te historie chyba zna kazdy. Alex wypozycza go zaufanym za astronomiczna cene. Podobno sprzedal go Bubble. To nie jest pewne.

Dragon Scale Legs- prawdziwy rare. Chyba nie zostala juz zadna sztuka.

*Wszystkie te wiadomosci nie sa w 100% pewne. Zostaly zdobyte przeze mnie poprzez poszukiwania i pytanie kolegow. Jezeli mijam sie z prawda poprawcie mnie.
  Odpowiedz z Cytatem