Zobacz pojedynczy post
stary 04-08-2008, 17:50   #92
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Może już skończymy te dyskusje na temat bota, co? Oszust będzie zawsze oszustem, uczciwy gracz uczciwym i nie zmieni to rzucanie się błotem na forum, czy moralizujące posty. Knight ZAWSZE był profesją dla osób bardzo cierpliwych (uciążliwe skillowanie, expienie itd) i jak komuś się nie chce łazić po cavie i bić potworów słabych to niech gra prof magiczną, albo wcale, jak dla mnie proste. Ja jak zaczynałem grać najtem to każdy mówił że to gówno, ani pvp nie ma , ani pg nie odwalisz, a jednak zacząłem z nim przygodę z tibią bo było to dla mnie wyzwanie. Zawsze sprawia mi frajde gra moim ekiem, nawet to expienie bo jeżeli tak by nie było to dawno bym skończył gre. I może się to wydawać dziwne, a dla niektórych szokujące ale lubie przez kilka godzin bić tego samego moba, zbierać gp ręcznie. Co do zmian w graniu knightem przeprowadzonych przez cipsoft nigdy nie narzekałem. Tylko mobilizowały mnie do dalszej gry a nie wyzywanie "cipsoft sux!!!111". Co do kupowanie charów to jak kto lubi, ja nigdy nie kupie postaci, ani nie sprzedam mojego chara. Dla mnie 0 przyjemności jest granie czyjąś postacią albo wyboconą. Dziekuję za uwagę. Teraz możecie mi nawrzucać jaki do debil jestem bo gram bez bota. pozdrawiam
Krajzel jest offline