Zobacz pojedynczy post
stary 18-02-2007, 16:22   #7
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Chodzi mi na przykład o ten temat. Było też kilka innych, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.
No dobrze, ten temat:
Co tam do dodania jeszcze? Wszystko zostało wyjaśnione(że pomysł nie ma racji bytu, bo za dużo operator ciągnie, a jak masz nadmiar kasy, to możesz wysłać plus namiary). Jeżeli masz jakiś genialny pomysł jak podreperować budżet strony-załóż nowy temat, albo skontaktuj się z moderatorem/administratorem celem oświecenia, że to jest niemożliwe do zrealizowania.


@matiiii
Tu nie chodzi o nadmiar pracy dla kogoś. Po prostu-kosz po miesiącu zawierałby kilkanaście tysięcy tematów z różnych działów. Wtedy znalezienie czegokolwiek tam graniczyłoby z cudem. Ludzie nie potrafią znaleźć na normalnych a ty chcesz żeby w koszu znaleźli.
Druga sprawa: jest FAQ, Tutorial, Tłumaczenie Manuala z Tibia.com, dziesiątki poradników-po co jeszcze w koszu mają zalegać takie tematy? Żeby ktoś znalazł odpowiedź zamiast zakładać nowy temat? Czytaj moje wcześniejsze wywody.
I wbij sobie do głowy: na tym forum nie ma licznika postów więc nie ma "licznik postow nie idzie w gore, a takze zeby inni uzytkowncy mogli wypowiedziec sie w temacie".
Dyskusję o problemie równie dobrze można prowadzić w FAQ albo poradnikach.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem