Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 20:51   #41
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Nie wiem jak jest z WoWem, ale CipSoft kreuje Tibię taką jaką chcą ją gracze.
Z WoWem jest tak samo: dzieci się skarżyły, że hard mode'y w Ulduarze są za trudne, i co zrobił Blizz? Wydaje patch z jakimś śmiesznym raidem na poziomie... ehh szkoda gadać. To samo z klasami: "klasa xxx jest overpowered!" - co zrobił Blizz? Znerfił.

Cytuj:
j/w, chociaż dziwi mnie że tak wielu "młodszych" graczy zna na tyle angielski (większość to pl i br), aby móc udzielać się na anglojęzycznym forum w takim stopniu żeby wpływać na decyzje CipSoftu co do update
Nie tylko w Polsce są takie dzieci, w innych krajach j. ang. jest jednak na trochę wyższym poziomie. I nie zdziwiłbym się, jeśli większość byłaby przetłumaczona na translatorze xd

Cytuj:
No tak, te które sobie poradziły zrobiły to w taki sposób, że po prostu nikomu nie zabroniły korzystania z cheatów, a te które tego nie zrobiły wciąż borykają się z tym problemem i to nie ma związku z twórcami gier, ale jak stwierdził Kicek- z graczami.
Ohh no nie wiem, wystarczy spojrzeć na chociażby Cabala, Gunza: co ich łączy? Gameguard. Racja, łatwy do przełamania, ale jednak minimalizuje stopień botowania, bo nie każdemu chce się bawić, a już na pewno nie dzieciaczkom.

Cytuj:
Stare expowiska wciąż są używane, tylko po co robić filmik o tym o czym było już setki filmików?
To dam inny przykład (przypominam argument kogoś tam up: w WoWie z update na update liczą się tylko nowe insty, stare odchodzą w niepamięć): dlaczego expi się na frostach a nie na ratach i trollach? Mam nadzieję, że teraz załapiecie.

Cytuj:
Sam w WoWa grałem mało i bardzo dawno temu, ale mam znajomych którzy twierdzą, że po wbiciu max lvl w nim gra dość szybko staje się nudna i najlepiej jest zacząć zabawę od nowa, na przykład inną rasą i klasą.
Różnie to bywa. Niektórym się nudzi. Dla mnie np. gra zaczęła się gdy wbiłem max lev i dopiero wtedy gra stała się emocjonująca i interesująca.

Cytuj:
A ja sam stwierdziłem to samo np. w Guild Wars, gdzie po wbiciu maksymalnego 20 lvl chwilę pocieszysz się wyjątkowo rozbudowanym systemem pvp i rezygnujesz z gry, ewentualnie startujesz nową klasą.
Zauważ że w takim GW czy WoW masz cel do którego zmierzasz: wbijesz max lev to poraidujesz albo porobisz pvp. A w Tibii? Wbijesz level w nieskończoność. Patch, w którym Cipsoft wprowadzi w końcu coś na endgame i wprowadzi max lev będzie przełomem.


Cytuj:
CipSoft ze swoją 35 osobową ekipą też ma inne projekty na głowie. I jakoś nie chce mi się wierzyć żeby z 2700 osobowej grupy tylko garstka "niewiele większa niż CipSoft" pracowała nad WoWem.
Diablo 2, Diablo 3, Starcraft2, nowe mmo, WoW, Warcraft4. Jest tego naprawdę sporo, nie zapominaj też, że to nie jest tak że 2700 osób pracuje nad grami.

Cytuj:
Jak już wspomniałem- mylisz się. Śmiem twierdzić nawet, że Tibia jest RPGiem bardziej niż WoW.
RPG to nie tylko książki i tajemnice. Gdybyś przeszedł całą sagę Warcrafta, poczytał trochę o fabule Warcrafta i WoWa, zrobił najlepsze chain questy w WoWie, i zawitał od czasu do czasu na server RP - nawet na trialu - zmieniłbyś zdanie.


Ale odpowiedź na to wszystko jest jedna: COMMUNITY I JEGO ZGUBNY WPŁYW.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 05-08-2009 o 20:56.
CytrynowySorbet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.