Zobacz pojedynczy post
stary 26-10-2006, 18:24   #52
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus Pokaż post
Jak na razie to poziom większości prac jest dośc niski. Zastanawia mnie, czy osoby tworzące reklamę w formie filmu chciały by zobaczyć coś takiego w TV i czy dzięki temu zainteresowały by się takim produktem? Albo czy takie plakaty przyciągnęły by was do Tibii, gdybyście o niej nie wiedzieli wcześniej?
Nie mówię oczywiście, że wszystkie pomysły są złe, ale na pewno większość. No ale cóż, konkurs się dopiero zaczyna. Zrobienie czegoś dobrego wymaga nieco pracy, wiec może wkrótce pojawią się lepsze prace
Nie chciałbym tu łamać jednej z podtwaowych zasad mówiącej "modek ma zawsze rację" więc napiszę WYDAJE MI SIĘ, że ma to być reklama srwisu Tibia.pl co oznacza iż w reklama jabym została na przykład pokazana w telewizji to ma zachęcić graczy tibijskich i tych co już grają i tych co zaczęli dopiero grać i tych co już nie grają do jaknajczęstszego odwidzania właśnie serwisu Tibia.pl, a nie inncyh konkurencyjnych. Dokładnie mówiąc ma ta raklama powiedzieć że Tibia.pl jest najlepszą stroną o Tibii stworzoną przez jej fanów i inne nie mają nawe co się pokazywać. Więc WYDAJE MI SIĘ że powyższa wypowiedź naszego najukochańszego Administatora MatKus'a może być trochę myląca
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?
adrianeczeqq jest offline