Zobacz pojedynczy post
stary 03-03-2012, 14:00   #242
Anonimowyrooker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2012

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
Bajdełej, z wypowiedzi Knightmare możemy wywnioskować, że poszczególne fragmenty kodu można oddzielić od siebie spacjami i przy tym fragment tekstu w 469 nie zatraci swojego znaczenia:
3478 67 90871 97664 3466 0 345!
3478=beholder
0 działa najprawdopodobniej w sposób jakiegos spójnika. Pewnie tekst ten ma do przekazania coś w stylu "beholder to dawna nazwa bonelorda" więc można spekulować, że 3466=bonelord. Beholder ma 8 liter i jest zapisany czterema liczbami, bonelord ma też 8 liter a jedyne czterocyfrowe nie licząc 3478 to 3466. Należy zauważyć, że oba te słowa zaczynają się od trójki w 469 i oba zaczynają się na b w angielskim.
Hmm , pierwsze co przyszło mi na myśl wiedząc że 3478=Bonelord to :
3 oznacza ilość sylab ( Bonelord / Beholder Więc by wyjaśniało dlaczego taki początek/ albo ilość samogłosek)
4 Obie nazwy są 2 członowe każdy człon ma 4 litery
B O N E L O R D 3478
B E H O L D E R 3466
To tyle co zauważyłem Lecz skoro cyfra w języku beho może oznaczać Słowo
albo Sylabe albo Litere , można przypuszczać że im dłuższy ciąg cyfr
tym dokładniej opisuje słowo ( wtedy Liczby/cyfry oznaczają litery ale nie 1=a , po prostu opisują ilość liter w tym słowie , ilość powtórzeń tych liter , itp.)
Gdy ciąg jest krótszy Cyfry opisują sylaby ( tak jak przedstawiłem z 3478) Trzeba Obliczyć/zgadnąć w jaki sposób Sylaby opisują 2 kolejne cyfry
Gdy ciąg jest 1-2 i chyba 3 cyfrowy Powstała liczba jest przypisana do jednego słowa ( np. 1=Tibia , wg mnie 0 zmienia koncowke wyrazu na osobową tak jak zakładam 345 = człowiek a 0 345 = człowieku)

Jeżeli moje przypuszczenia są trafne dałem wam dość sporo wskazówek
Edit Proszę o wyrażanie swojej opini , może jeszcze na coś wpadnę

Ostatnio edytowany przez Anonimowyrooker - 03-03-2012 o 16:29.
Anonimowyrooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem