Zobacz pojedynczy post
stary 18-09-2015, 00:40   #245
Faceless
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witajcie.

Widzę, że temat umarł trzy lata temu. Możliwe, że w międzyczasie się tego każdy domyślił, lecz jeśli nie, napiszę co sam zauważyłem. Ogólnie bardzo zainteresowało mnie to, że w grze może być jakiś ukryty język/szyfr. Zwłaszcza liczbowy. Przedwczoraj na nocnej zmianie w pracy postanowiłem nieco przy tym podłubać. Więc skopiowałem treść każdej księgi, jaka jest zamieszczona na tibia wiki i wklejałem całość jedną pod drugą, linijka pod linijką. Następnie gdy już miałem kilkadziesiąt linijek tekstu, skopiowałem to do przeglądarki i używając funkcji "ctrl+f" zacząłem wyszukiwać podobnych serii wierszy. Z mojej obserwacji wynika, że wszystkie te księgi, to jeden i ten sam ciąg bezmyślnie napisanych liczb, skopiowanych w dwóch lub trzech kombinacjach i wklejonych do "ksiąg". Tak więc, jeśli faktycznie te księgi miałyby cokolwiek zawierać, byłoby to co najwyżej jedno zdanie, skopiowane i pocięte a następnie losowo wklejone do każdej księgi. Nie ma zagadki, to tylko element dekoracyjny, element rpg. Żeby było fajnie.

Pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem