Zobacz pojedynczy post
stary 06-06-2014, 02:15   #368
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

jeny, ostatniego posta w tym temacie pisałem ponad rok temu, tyle się zmieniło i nic się nie zmieniło, a ja tu znów zaglądam

--- ErAgOg dodał 2 minut i 45 sekund później ---

bo zrobiłem wszystko inne co można zrobić w internecie, żeby zabić nudę, a nie mogę iść spać, bo pociąg prześpię

--- ErAgOg dodał 5 minut i 27 sekund później ---

czas............tibia...................przemijani e.......................beztroska................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............................
__________________

Ostatnio edytowany przez ErAgOg - 06-06-2014 o 02:15. Powód: Automerged Doublepost
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem