Zobacz pojedynczy post
stary 28-02-2009, 20:44   #4070
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piombon Pokaż post
Szczerze powiedziawszy nie czytałem całego tematu. Śledziłem go w roku 2006 do 50 strony chyba, lecz jak widzę - nic się nie zmieniło. Może wprowadzę trochę w to nowinek.

Tak tak - odpowiedź jest blisko. Ale chodziło tu o Dallheim'a, który teraz nosi strój Koszmarnego Rycerza. O dziwo przemieniając połówki imienia wychodzi nam mityczny Heimdall z mitologii Norweskiej, która ma wiele aluzji do Świata Rookgaardu. Sam most jest idealną aluzją : ).

Jeśli chodzi o wątek historii NPCów powiązany z Zadaniem na Miecz Furii - został totalnie zniszczony, przez co Zadania Miecza Furii skróciło się o jakże sporą część.

Pozdrawiam, Piombon.

P.S. Witaj Panie Klocku. : )
a ty dalej sie lansujesz starajac sie pokazac ludziom, jaki to jestes wszechwiedzacy, jednoczesnie wmawiajac im, ze posiadasz wiedze potrzebna do wykonania wszystkich istniejacych (i nieistniejacych :| ) questow?
pamietam gdy na torgu starales sie sprzedawac za gruba kase "spoilery do questow, ukryte w lamiglowkach", byla tam takze mowa o rzekomym spoilerze do slynnego questa na sword of fury, z zastrzezeniem jednak, ze choc posiadasz wskazowki jak tego questa wykonac to jednak sam go nie wykonales..
owszem, wiedzy nie mozna ci odmowic, ale to co robisz jest co najmniej smieszne
z jakiej racji wypowiadasz sie na temat budowy questa, ktorego nie wykonales, a co za tym idzie NIE MOZESZ stwierdzic, ze on w ogole istnieje
dopoki celu nie osiagniesz, dopoty nie mozesz mowic, ze jest on mozliwy do osiagniecia, a twoje wskazowki w takim wypadku mozna co najwyzej o kant dupy potluc
wiec albo udowodnij w jakis sposob swoje racje, albo po prostu przestan udawac kogos kim nie jestes i tym samym sie osmieszac, bo widze, ze na sile szukasz rozglosu, podobnie jak robil to twoj kolezka avarion (ten od spoilera na winged helmet quest) i jak robi to wiele innych osob z torga (slynne "wiem ale nie powiem")
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem