Zobacz pojedynczy post
stary 28-02-2009, 21:20   #4072
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Hah... Musisz przyznać, że to wspaniałe pomysły? Tymbardziej, że owa dźwignia otwiera pobliskie kraty... : )

O jakim teleporcie to ja mówię? Nie tylko o jednym!

Z pewnością Pan o nicknamie Ufocznik zdziwi się. Tak - mam na myśli te Rookgaardzkie. Pewnie się spytacie, że to nonsens! Nic bardziej mylnego. Magii Czarnoksiężników możemy się dopatrzyć i na Rookgardzie. A wiecie, co może nam to wskazać? Ot - bardzo prosty zwrot - 4 6 9!

Być może Ufoczniku tego nie wykonałem, lecz wiem na tyle dużo (teraz, tymbardziej, gdy spisałem swą wiedzę i wiem na czym stoję - a jest tego ponad 150 stron A4 ciągłego pisma!), by odsłonić kotarę tajemnicy, która ukrywa Miasto Nowych w cieniu. Wspominacie Ghoula. Mawiacie, że był przez pewien czas dostęp do jego komnaty.

A ja Wam powiem, że przez pewien czas była też i kryjówka! Która zapewne należała... no do kogo? Zapewne Verotha. CipSoft skorzystał i stworzył mit samemu. Szybko tedy zrobiono mini update i już więcej komnaty nie zobaczyłem.

Mawiasz Ufoczniku - że questy można zrobić od tak. Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Czasem trzeba czekać i miesiące, a dokładniej 6, by odnaleźć podmiot poszukiwań. Lecz i wtedy znajdzie się taki, co wyrzuci to do wody, a Ty straciłeś cały rok i nie pragniesz już dalej próbować.

I jeszcze jedno - nie "lansuję się". Robię to co mi pomaga pojąć nasz Świat. Wczuwam się w swoją postać. W wysłannika tajemnych bractw. W RPG.

Widziałem teleporty na własne oczy. Wiem dokąd 2 z nich prowadzą, zaś przesłanie trzeciego... To tylko jedna osoba wie.

08522143040624! (Czy rzekłby to człowiek głupi, jakim mnie nazywasz Ufoczniku?)
Pozdrawiam, Piombon.

@Down
Jak sobie życzysz.
Niemniej jednak nie tylko Tobie odpowiedziałem. Nawiązałem do tematu, rozmawiałem z Panem Klockiem, a nawiązałem jedynie do Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Piombon - 28-02-2009 o 22:02.
Piombon jest offline   Odpowiedz z Cytatem