Zobacz pojedynczy post
stary 15-12-2010, 19:47   #77
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
utworzą nowe pokolenie fake'owców...
Chyba się trochę za bardzo rozmażyłem. ;P
Nie no, mi się podoba bycie w tym "ostatnim pokoleniu"* umarłej sztuki fake'owania...

* - hyh, biorąc pod uwagę jak długo tu jestem to chyba jeszcze w przedostatnim, albo i jeszcze wcześniej...

Cytuj:
Potem każdy chciał dać swemu dziełu jakąś oryginalność więc zaczęto dawać efekty graficzne [np: Ty patrz! U X jest deszcz i mgły! a u Y inne outfity!]
i sie tak przyjęło , potem były nicki userów
Zdaje mi się że nicki jednak były wcześniej niż efekty, tzn. jak tu przybyłem to już były, a efekty raczej nie... W każdym razie, pamiętam jak robiono ramki wokół obrazków, używano różnych czcionek... Dzięki czemu fake wyróżniał się wśród tłumu... To były całkiem niedawno, jednak w obecnej sytuacji czas przeszły jest słuszny.

Cytuj:
Efekty umilały widzowi czytanie i stało sie to poprzeczką , więc uważane jest za podstawę , mając historie efekty sklejkę widz oczekuje czegoś nowego a to co go niema uważa za wybrakowany towar a tu już nastawienie każdy zna.
Efekty nie są podstawą. Jeśli ktoś jest w tym słaby, powinien po prostu ich nie używać. Tyle.
Lepiej jest, gdy zamiast efektu, jest atak z tibii, niż jakieś bazgroły.
Jedyną - moim zdaniem - słuszną "podstawą" w fake'ach - pod względem wykonania - jest sklejka. Zwykła sklejka. Nie są wymagane cuda, chodzi tylko oto, aby nie było zbyt dużo błędów.

Co do globalnego upadku forum:
Skutki tego są odczuwalne od dłuższego czasu. Dawniej po coś tu wchodziłem, teraz tylko z przyzwyczajenia. Nie będę powtarzał tego, o czym pisali poprzednicy, po co?...
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem