Temat: Serwer Guardia Thread
Zobacz pojedynczy post
stary 14-05-2007, 16:03   #1
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny Guardia Thread

Witam

Tydzień kary minął, mam nadzieję, że był to wystarczający okres czasu, aby niektóre osoby przemyślały sobie parę spraw.

Mam informację o tym, dlaczego poprzedni Guardia Thread został usunięty - stało się tak na życzenie autora tematu, który wysłał PW do jednego z modków (ów modek woli jednak pozostać anonimowy), a jako że autor ma prawo usunąć własny temat, tak się właśnie stało. W tym miejscu chciałbym od razu podziękować wam, iż doceniacie czas, jaki poświęcam na utrzymanie porządku w temacie i pierwszą osobą jaką posądziliście o jego usunięciem byłem właśnie ja. Jak widać odwdzięczyłem się wam odpowiednio za zaufanie i szacunek.

A teraz przejdźmy do rzeczy:
  • Przede wszystkim ten temat to nie miejsce na pogaduszki. Jeżeli chcecie sobie porozmawiać o sytuacji panującej na serwerze, bądź też o poszczególnych wydarzeniach zapraszam do odpowiedniego tematu (tutaj). Jeżeli ów temat będzie się cieszył dużym zainteresowaniem oraz wysokim poziomem rozmów, możliwe, iż zostanie założone oddzielne forum dla Guardii. Wszystko zależy od was.
  • Oczywiście jak poprzednio panuje tutaj bezwzględny zakaz prowadzenia jakiejkolwiek formy kłótni. Kara za nieprzestrzeganie waha się od sporej ilości punktów ostrzeżeń aż po ban.
  • Zdjęcia z widocznym botem/zmodyfikowanym klientem (oraz jego poszczególnymi elementami, jak np. sprites) są zabronione.
  • Posty bez zdjęć z komentarzami są dozwolone pod warunkiem, iż będzie to dobry komentarz, tzn. krytyka ma być poparta argumentami, a pozytywny komentarz to coś więcej niż puste "nice ss", "gz all".
Zakładając nowy temat wypada zamieścić zdjęcie. Nie gram aktualnie z powodu braku czasu, więc zamieszczę jedynie 2 zdjęcia, które mi pozostały z tamtego tematu. Reszta poszła się kochać.




Zakładam temat, aby nikt tym razem nie usunął go "na życzenie autora".

Pozdrawiam,
Rothes
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 14-05-2007 o 16:30.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.