Temat: Prawo Secury
Zobacz pojedynczy post
stary 28-12-2004, 22:29   #31
Admiral Wizard
Użytkownik Forum
 
Admiral Wizard's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004

Posty: 68
Domyślny

Gram na secura ... i nieznam nikogo kto by stosował sie do tych zasad
zrobiłem test... wziolem pustego baga.. i od poczontku venore pchałem go poziemi gdy tylko spotkałem <kogokolwiek> odrazu zabierał mi baga...
NAJLEPSZE BYŁO gdy wziolem leather boots... i zaczolem lootowac je do depo... i co ? ukradli mi nawet buty... !

Czekasz w kolejce? ... poco? lepiej wypchnoć kolesia.. i szybko powiedzieć hi... poco czekać ?

expisz? zajołeś sobie dobrom pozycje na dragonach?... i co z tego zaraz jakiś noob przyjdzie i ci zacznie NA*******AĆ TWOJEGO DRAGA!!!!

jak zlotować cokolwiek ? lajlepiej ukryć i przyjść poto później ...

najlepiej jest z skilowaniem ... ktoś ukrył sie głemboko ze swojimi zropowanymi rotami i co z tego ? ja chce mace!!!!! dajcie mi tego rota!! musze go zabić ja chce 40 expa! heh....

TAKA JEST PRAWDA...przykra prawda .. jak by teraz wprowadzili pvp... to by niestarczylo mi sd.. zeby sie zemścić... :/

DLACZEGO LUDZIE WYBIERAJOM TEN SERVER? why? .. odp jest prosta... nie ma pk..

chciałbym zeby każdy stosował sie dotych zasad ale to niemożliwe...
Np: 8 lvl za***e komuś 100 k i co? co on mu zrobi nawet jeśli ma 600 lvl .. heh
Np: 60 lvl luruje .. gs.. i co ? 20 osób deda zbiera loot.. i nawet nie poniesie konsekwencji .
Np: powino być tak ze możesz 10 razy w roku kogoś zabić...

PO c*** tam gm som ? ja co hwile widze mc....4 11 lvl druidy stojom se na dachu i robiom uh....

to niesprawiedliwe typ zablokował mnie w porcie <traped> pisze 3 razy do consulera... i co ? gówno!!!!!!!!! nikt nieraczy odpowiedzieć i jak ciołek stałem 2 godziny... zamiast expic :/
Gm słuchajom tylko hight lvl 80 lvl + ... gdy taki 10 lvl napisze do gm... to on go zignoruje.. byłem na hucie dl i co ? za***ali d hamy i gm zjawił sie odrazu!!!! bo 74 lvl zawołał gm.. a mi jak za***ali C ARMOR to ****a nic! poprostu gówno wielkie i soczyste...
chcesz wejść na secure ? o godzinie 18:00 ? hahaHAHA
bendziesz 300... albo wiencej.. bo co ? wyobraź sobie ze 850 osob gra w tibie a 400 z nich ma mc...

Ostatnio edytowany przez Admiral Wizard - 05-01-2005 o 19:54.
Admiral Wizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem