Zobacz pojedynczy post
stary 11-11-2007, 10:29   #40
pacibum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2007

Posty: 17
Domyślny

Witam !! Mam już 17 level ale nigdy nie mialem kontaktów z Gmami.
Pewnego ranka jakis gosc zagrozil ze mnie zaraportuje bo chodzilem za nim (chodzilo o to ze szlismy na to samo expowisko). Skonczylo sie na tym ze sie rozeszlismy i nie wiem czy zarazportował. Wieczorem gdzies kolo 19 powiedzialem koledze w tibii o tym zdarzeniu. On zaczął mi mówić że dostał bana bo nie podał Gmowi passworda . Wydawało mi się to podejrzane. Mówił też że jak napisze do mnie Gm to mam mu hasło podać. Patrze sobie dzisiaj rano na moje konto jest ten kolega co to mówił, ale nagle zaczyna do mnie pisać ktoś kto chyba (a teraz juz wiem napewno) podszywa sie pod GMa. Ten ktoś miał 1 level nie pisał na czerwono, i można było dodać go do VIP list. Sprawdziłem w jego logach na tibii.com że konto z którego pisał zostało utworzone wczoraj o 19:20. Ten "Game Master" próbował ode mnie wyłudzić hasło, ale mu nie dałem. Więc teraz moje pytanie czy moge zaraportować tego ""kolege tibijskiego"" kogoś któremu o 19 powiedziałem że ktoś mnie mógł zaraportować bo chyba wydaje sie oczywiste ze to zrobil sobie drugie konto i probował wyłudzić hasło.
pacibum jest offline   Odpowiedz z Cytatem