Zobacz pojedynczy post
stary 22-07-2009, 09:59   #19
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
I vice versa, tylko bez tej pierwszej części (jestem na to za stary : d). Bo dokładnie napisałem sam już na początku, a potem nawet pogrubiłem, że mi właśnie modele klatkują. Niestety nawet to nie pomogło, więc nie wiem z jakiej pietruchy te twoje wyjaśnienia, że to nie komp, nie ma spadku fps itp Wydawało ci się, że mnie olśniłeś? Srsly, w twoich postach jest 5% treści tylko dlatego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i udzielać rzeczowych odpowiedzi. (na które zresztą chyba i tak nikt specjalnie nie czeka)
Nieźle trzeba mieć w bani żeby jeszcze sie bronić, lubisz strzelać dupszoty na full auto no nie?

Owszem, nie potrafię udzielać rzeczowych odpowiedzi i nie umiem czytać ze zrozumieniem, wiesz, było by spoko jeżeli to ja bym się sprzeczał, że interp jest winą klatkowania 'csa', od połowy tematu próbuje Ci uświadomić że jeżeli byś miał dobre rejty do by na żadnym interpie Ci nie klatkowało, ale ty musisz mnie pouczać o czymś, o czym masz gówno pojęcia.

Zrozum że ja nie próbuje Ci wyjaśnić, że interp nie zależy od sprzętu, tylko daje na tym przykład. "Klatkuje Ci, jednak nie ma spadku FPS'ów" więc nakierowywuje Cię raczej na myślenie w drugą stronę, jak już napisałem, jeżeli wszyscy ustawią podobne ustawienia, które będzie także wymuszał serwer, problem interpu częściowo zniknie.

Jesteś za stary na myślenie czy przekleństwa? w Twoim wieku też lubiałem każdego pouczać, udawać mądrego, chwalić się swoim IQ i próbować wyśmiać innych, tak jak to próbowałeś zrobić w innym temacie, i mimo że napisałem że nie odpisze, żebyś mi pojechał, to pojechałeś, pokazałeś poziom, fakt faktem, ja też każdego pouczam i udaje mądrego, z różnicą że ja wiem co mówię, a raczej piszę.

Wiesz czemu nie użyłem 'prawie' żadnego przekleństwa w tym poście?.
Żebyś mnie w końcu zrozumiał, bo z myślenia nici, z rozumowaniem też nie najlepiej, no, i schodzę do twojego pseudorygorystycznego poziomu.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline