Zobacz pojedynczy post
stary 01-07-2008, 23:08   #42
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak część z was mam ten uptejd w du*ie, nie podobał mi się w ogóle ( sorry 2 rzeczy mnie cieszyły;P -aczkolwiek były zerżnięte z otsów) Nowe itemy i jeszcze nowsze i lepsze potfffffory, a co by tego było mało to jeszcze nam dodali DEMON HUNTER OUTFIT... omigosz No i jeszcze oczywiście goblin assasin.

I jeszcze bym to wszystko przeżył, jakby nie te zachwyty dzieciaków na forum "O jaki super uptejd będzie XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD"
To już po prostu miażdży. Dzieciaki grają w tibie od roku (co starsze to od 2 lat) w tibii osiągnęli 80 lvl z tego 75 lvli na bocie i mają czelność pisać coś o klimacie gry, którego już nie ma! Jest inny gorszy!

Dziękuje

P.s. Żebyście mnie nie zjedli, to chciałbym zauważyć, że w moim ww poście napisałem o dzieciaczkach! które jarają się upkiem. Nie pisałem natomiast nic złego o osobach którym podoba się uptade, i które (osoby przyp. red. ) w swoich postach starały się napisać coś więcej niż jedno zdanie, dostrzegały coś więcej niż tylko niu ołtfity.

Jeszcze raz dziękuje
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."

manfred_007 jest offline