Zobacz pojedynczy post
stary 27-06-2007, 11:27   #73
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
Own3d Bezpieczna kokaina haha xd
Kokaina jest misiaczku alkaloidem, oraz jak uczymy się na lekcjach biologii alkaloid to nic innego jak "odpady produkcyjne" podczas procesów metabolicznych komórki, no i oczywiście jest toksyczna więc sory ale ni hója to nie będzie bezpieczne, tak samo jak skuny zawierają coraz więcej thc [teraz nawet do 20%, w latach 60 góra 5%] więc to bezpieczeństwo maleje niż wzrasta.
Misiaczku to sobie do chłopaka mów, nie jestem jakimś twoim przyjacielem byś się tak spoufalał - to po pierwsze. Po drugie - rozumiem, że mam do czynienia z conajmniej profesorem chemii, by twoje stwierdzenie "chemia się skończyła" uznać za prawdziwe. Wierze w rozwój nauki, i skoro pieprzone trutki na szczury są coraz bezpieczniejsze dla ludzi, nie wiem czemu kokaina nie miałaby być coraz bezpieczniejsza.
To że ilość thc, do tego jakiś uzależniających śmieci wzrasta - podziękuj braku legalizacji.


Cytuj:
NIe rozumiem jak można chcieć zaleagalizować heroine noż kurwa tu nie ma żadnej pierdolonej skelekcji naturalnej wezmiesz heroine to juz cie nie ma.
O, a ten człowiek żyje i ma sie całkiem nieźle.
Cytuj:
Tak samo w głowie mi się nie mieści jak można rozumować jak ty Dobo~ ,czy według ciebie legalizacja to środek na to aby wytępić tych 'cfaniczków' i zrujnować 70% narkomanom zycie?
Słyszałeś kiedyś o libertarianiźmie?
Cytuj:
No i jeszcze jedno nawet jak palisz zielsko czy wiesz jak sie nim poslugiwac mozesz zalapac badtripa, ktroy moze byc przyczyna popelnienia samobojstwa, wiec czy sie na tym znasz czy nie i tak moze byc po tobie bo NARKTOYKI SA NIEPRZEWIDYWALNE, czy to zielsko czy lsd, czy szalwia, bielun, muchomory. mozesz narkotyzowac sie 2 lata ale dowsiadczenie ci nic nie da!

fakt.
To problem mój, czy tego kto próbuje?

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 27-06-2007 o 11:29.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem