Zobacz pojedynczy post
stary 27-06-2007, 16:03   #75
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard
Own3d Bezpieczna kokaina haha xd
Kokaina jest misiaczku alkaloidem, oraz jak uczymy się na lekcjach biologii alkaloid to nic innego jak "odpady produkcyjne" podczas procesów metabolicznych komórki, no i oczywiście jest toksyczna więc sory ale ni hója to nie będzie bezpieczne, tak samo jak skuny zawierają coraz więcej thc [teraz nawet do 20%, w latach 60 góra 5%] więc to bezpieczeństwo maleje niż wzrasta.

Misiaczku to sobie do chłopaka mów
Rzucil mnie bo bylem mało zaborczy
Cytuj:
NIe rozumiem jak można chcieć zaleagalizować heroine noż kurwa tu nie ma żadnej pierdolonej skelekcji naturalnej wezmiesz heroine to juz cie nie ma.

O, a ten człowiek żyje i ma sie całkiem nieźle.
Podawanie pojedyńczych przykładów, wychodząc z założenia, że jest prawdziwy(z całym szacunkiem dla ciebie drogi forumowiczu nie sprawdziłem linka) jest jak najbardziej śmieszne, gdyż czym jest jednostka w porównaniu do kiluset tysięcy osób?
Cytuj:
To że ilość thc, do tego jakiś uzależniających śmieci wzrasta - podziękuj braku legalizacji.
No cóż większość tych właśnie chemizowanych gówien jest z Holandii, gdzie modyfikują ją aby mogła rosnąć w warunkach domowych, żeby nie byly potrzebne lampy grzewcze, dużej ilości azotany itp. No i zwiększają moc, gdyż wiadomo że im towar jest mocniejszy tym jest bardziej porządany. Nie twierdze oczywiście, że niepowstają takie wynalazki tylko na terenie Holandii, ale napewno brak legalizacji nie jest tutaj powodem powstawania tego calego syfu.
Cytuj:
Po drugie - rozumiem, że mam do czynienia z conajmniej profesorem chemii, by twoje stwierdzenie "chemia się skończyła" uznać za prawdziwe. Wierze w rozwój nauki, i skoro pieprzone trutki na szczury są coraz bezpieczniejsze dla ludzi, nie wiem czemu kokaina nie miałaby być coraz bezpieczniejsza.
To że ilość thc, do tego jakiś uzależniających śmieci wzrasta - podziękuj braku legalizacji.
Profesorem nie jestem, ale chodząc na biol-chem zostałem nauczony, że toksyczne alkaloidy, nie da rady przetworzyć, można jedynie oczyścić, nie szukając daleko podam przykład, oczyszczenie kokainy z soli, powoduje że powstaje tzw 'crack' którym można się odurzać jedynie go paląc.Jeżeli chcialbyś usunąć 'to coś' toksycznego to wtedy cały związek organiczny sie rozpada. Wieć kokaina nigdy nie bedzie bezpieczniejsza, może być mocniejsza, szybsza w działaniu. Może powstanie jakiś inny środek pobudzający który bedzie narażał człowieka na znacznie mniejsze konsekwencje.
Dobo jeszcze takie pytanie do ciebie mam, bo jestem ciekaw twojej odpowiedzi, gdyż widze że wiedze posiadasz konkretną, a mianowicie:
Skoro w Polsce zabardzo nie występuje wymieniony przez Ciebie libertarianizm,
wychodzimi z założenia, że ktoś młody zażyje jakikolwiek narkotyk i niestety umrze, to wtedy co z jego rodziną, nie sądzisz, że ich nastawienie do legalizacji stanie się dość negatywne, zaczną oskarżać władze o to, że to przez nich on umarł? Jak skomentujesz to?
Pozdrawiam Tovob Lard
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem