Zobacz pojedynczy post
stary 21-01-2009, 20:52   #40
Jahmed
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Głupie teksty

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paluch89 Pokaż post
Omg ja myślałem, że to bedą demce a tu jakies gówienka.
Z tego co zauważyłem to o Demcach zazwyczaj mówią ludzie którzy je widzieli jedynie w dziale Monsters/all. Kto był na Lich to wie jak tam jest naprawde Wierzcie lub nie ale na tym lvl jest naprawde ciężko. Jak to niektórzy robią filmik "Mój pierwszy Demon solo". Zwaści 50 potow 100 manas ubije ledwo co i wielkie GZ. A lot 10 gp. Filmik może niebył ciekawy bo huncilismy o 3:00 ja niespałem, miałem angine i niedalo się śmigać na pełnych obrotach. Zrobilismy tydzień wcześniej we 2 gorome wszystkie wyspy w niecałe 40 minut. Niestety cama jeszcze nie było a ja mialem 78 lvl a Muha 55) Wtedy była ostra jazda bez trzymanki Co do skila każdy mówi że 150 lvl z 95 distem bije lepiej niż 100 lvl z 110 distem. Tak zgadza sie to prawda, bo ma więcej HP. Ale może Muha jak dobije 115 dist wyskoczy na exp i wbije lvl to wtedy może zrozumiecie po co on to skilował.

Wiem że są jego zwolennicy jak i przeciwnicy ja też czasami trace cierpliwość aż sie dziwie ze mi sie udało go namówić na expienie ze mną Bo niema nic lepszego jak pośmigać sobie z Rlem100 lvl to niejest tak wogóle jakiś Hlvl, to sie dopiero zaczyna gra w tym momencie. A z takim skilem to on moment 100 lvl walnie. A Hlvle napewno wiedzą że czasami 100 shield by się przydał) Ja niepotrafie aż tak się poświęcić tej grze jak Muha. Skilowałem też kilka miesięcy ale już mi sie kończy cierpliwość Zwłaszcza jak zalogam o 17 jak wróce z pracy i lagi do 21.. postoje pod depo pozniej do północy poexpie żeby chociaż chwilę się grą nacieszyć.

Pozdro dla wszystkich znajomych

Yours Jahmeth
Maniac forever

Ostatnio edytowany przez Jahmed - 21-01-2009 o 21:08.
  Odpowiedz z Cytatem